Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 25.112.posms 02.123.posms 09.124.posms 16.125.posms 22.12
1Alise Misāne2014Domātprieks71.527.520.523.5
2Ramona Serpāne2014Kuldīgas SS27.54.016.04.03.57.5
3Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja27.08.513.05.54.04.0
4Natālija Paškova2012Salaspils/DAB24.06.04.04.03.514.0
5Marta Grāvīte2012Salacgrīva/LSNSS18.510.52.04.04.02.5
6Rūta Arāja2013Bauskas SS10.03.04.01.03.01.5
7Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads9.53.03.02.03.5
8Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS9.53.03.02.03.5
9Laine Nemiro2012Baloži/DAB9.03.03.03.03.03.0
10Barbara Vanaga2012Priekuļu novads8.52.53.03.0
11Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera8.53.03.01.52.5
12Adrija Nemiro2014Baloži/DAB6.02.02.02.01.0
13Nora Golubova2012Valmiera5.03.02.0
14Lauma Goldberga2012Baloži/DAB3.53.5
15Rebeka Ogste2012Valmiera3.03.0
16Pērle Marta Smiltniece2012Valmiera2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 25.112.posms 02.123.posms 09.124.posms 16.125.posms 22.12
1Edvards Ladiševs2012Domātprieks80.55.018.021.528.031.0
2Arvo Krebe2012Baloži/DAB57.519.09.528.04.010.5
3Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB56.53.528.014.014.53.5
4Oskars Bajārs2013Baloži/DAB48.515.54.015.07.018.0
5Jelisejs Lukjanenko2012Rīga/Bolderāja27.54.04.08.515.0
6Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks19.03.03.512.03.52.0
7Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS14.53.57.53.53.53.5
8Verners Fībigs2012Bauskas SS14.03.54.06.53.5
9Kevins Vasiļevskis2012Valmiera11.54.03.54.0
10Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS11.54.03.04.03.53.5
11Fricis Kreits2013Baloži/DAB11.54.04.03.53.03.5
12Maksims Novickis2013Domātprieks11.54.04.03.03.5
13Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera11.05.03.03.02.5
14Mareks Surmovičs2012Baloži/DAB10.52.53.03.54.0
15Armands Farnasts2012Valmiera10.03.04.02.03.03.0
16Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS9.03.03.03.02.53.0
17Raiens Krastinš2012Valmiera9.03.02.52.53.5
18Olivers Alpeus2012Valmiera8.53.03.02.02.5
19Raivo Dukulis2012Valmiera7.03.02.02.0
20Kristaps Ķīlis2013Baloži/DAB6.53.03.5
21Adrians Kārkliņš2012Valmiera6.03.03.0
22Ivans Bogdanovs2013Domātprieks6.02.51.02.01.51.0
23Viktors Saveļjevs2013Ikšķile5.02.01.02.0
24Deniss Vasiļjevs2012Rīga/Bolderāja4.52.52.0
25Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB4.04.0
26Ernests Kivilands2012Valmiera4.02.02.0
27Artis Matuševičs2012Valmiera4.02.02.0
28Gustavs Mastiņš2012Valmiera3.53.5
29Endijs Stapulionis2012Priekuļu novads3.52.51.0
30Alekss Ralfs Podnieks2012Valmiera3.51.52.0
31Markuss Kaļķis2012Bauskas SS3.03.0
32Aleksandrs Petrovs2013Diagonāle3.03.0
33Adrians Amans2012Priekuļu novads2.02.0
34Toms Baldonis2012Valmiera2.02.0
35Ņikita Drabovs2012Rīga/Bolderāja2.02.0
36Aivars Šetkins2012Valmiera1.51.5
37Rojs Burcevs2012Valmiera1.01.0
38Artjoms Ļubickijs2012Salaspils/DAB1.01.0
39Alberts Treijs2013Salacgrīva/LSNSS1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietes kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 25.112.posms 02.123.posms 09.124.posms 16.125.posms 22.12
1Malvīne Misāne2010Domātprieks94.531.532.031.0
2Alise Misāne2014Domātprieks71.527.520.523.5
3Zane Lea Zunda2010Bauskas SS69.518.023.54.512.528.0
4Alise Jaunkalne2011Valmiera55.525.56.513.06.017.0
5Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB52.03.519.09.55.023.5
6Elīna Arāja2010Bauskas SS45.011.53.518.015.54.0
7Denija Kemze2010Valmiera42.026.07.58.58.5
8Linda Malinovska2011Rēzeknes novads35.017.014.04.04.03.5
9Liene Malinovska2011Rēzeknes novads29.59.58.54.54.011.5
10Ramona Serpāne2014Kuldīgas SS27.54.016.04.03.57.5
11Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja27.08.513.05.54.04.0
12Natālija Paškova2012Salaspils/DAB24.06.04.04.03.514.0
13Grieta Kreita2011Baloži/DAB20.57.04.04.09.54.0
14Marta Grāvīte2012Salacgrīva/LSNSS18.510.52.04.04.02.5
15Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB10.53.04.02.53.03.5
16Rūta Arāja2013Bauskas SS10.03.04.01.03.01.5
17Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads9.53.03.02.03.5
18Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS9.53.03.02.03.5
19Laine Nemiro2012Baloži/DAB9.03.03.03.03.03.0
20Barbara Vanaga2012Priekuļu novads8.52.53.03.0
21Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera8.53.03.01.52.5
22Melānija Brēde2011Valmiera8.53.03.02.02.5
23Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB7.02.01.53.02.01.5
24Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB6.53.03.5
25Eva Ferbera2010Priekuļu novads6.02.02.02.0
26Adrija Nemiro2014Baloži/DAB6.02.02.02.01.0
27Nora Golubova2012Valmiera5.03.02.0
28Anete Kate Maksima2011Valmiera5.02.03.0
29Lauma Goldberga2012Baloži/DAB3.53.5
30Letīcija Bamblocska2011Baloži/DAB3.03.0
31Sofija Gončarova2011Salaspils/DAB3.03.0
32Rebeka Ogste2012Valmiera3.03.0
33Pērle Marta Smiltniece2012Valmiera2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 25.112.posms 02.123.posms 09.124.posms 16.125.posms 22.12
1Edvards Ladiševs2012Domātprieks80.55.018.021.528.031.0
2Ernests Kalniņš2010Domātprieks72.521.031.510.520.019.0
3Eduards Betlers2010Domātprieks70.523.521.517.025.5
4Kārlis Kalējs2010Domātprieks67.54.010.526.025.516.0
5Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB65.020.017.023.521.520.0
6Arvo Krebe2012Baloži/DAB57.519.09.528.04.010.5
7Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB56.53.528.014.014.53.5
8Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB55.014.515.019.011.521.0
9Roberts Maikūns2010Bauskas SS49.512.520.016.013.54.0
10Oskars Bajārs2013Baloži/DAB48.515.54.015.07.018.0
11Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja47.53.53.517.018.012.5
12Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB42.013.54.519.09.5
13Jelisejs Lukjanenko2012Rīga/Bolderāja27.54.04.08.515.0
14Edvards Tiščenko2010Valmiera20.53.54.010.56.0
15Gustavs Gracevs2011Valmiera20.012.04.04.04.0
16Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks19.03.03.512.03.52.0
17Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS14.53.57.53.53.53.5
18Verners Fībigs2012Bauskas SS14.03.54.06.53.5
19Raitis Petrakovs2011Valmiera12.04.04.04.03.0
20Kevins Vasiļevskis2012Valmiera11.54.03.54.0
21Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS11.54.03.04.03.53.5
22Fricis Kreits2013Baloži/DAB11.54.04.03.53.03.5
23Maksims Novickis2013Domātprieks11.54.04.03.03.5
24Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera11.05.03.03.02.5
25Mareks Surmovičs2012Baloži/DAB10.52.53.03.54.0
26Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB10.52.54.04.0
27Rems Jakobsons2010Valmiera10.54.03.53.0
28Armands Farnasts2012Valmiera10.03.04.02.03.03.0
29Sandris Vecvagars2011Bauskas SS10.02.04.03.03.0
30Bruno Ābele2011Valmiera9.03.04.02.0
31Miks Zvirbulis2011Valmiera9.02.03.53.02.5
32Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS9.03.03.03.02.53.0
33Raiens Krastinš2012Valmiera9.03.02.52.53.5
34Olivers Alpeus2012Valmiera8.53.03.02.02.5
35Zidans Sehata2010Domātprieks8.04.04.0
36Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads7.52.03.02.52.0
37Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads7.53.02.52.0
38Raivo Dukulis2012Valmiera7.03.02.02.0
39Kristaps Ķīlis2013Baloži/DAB6.53.03.5
40Adrians Kārkliņš2012Valmiera6.03.03.0
41Ivans Bogdanovs2013Domātprieks6.02.51.02.01.51.0
42Elans Eglītis2010Valmiera5.05.0
43Pjotrs Muljanivs2010Salaspils/DAB5.03.02.0
44Ēriks Pastars2010Salaspils/DAB5.02.03.0
45Viktors Saveļjevs2013Ikšķile5.02.01.02.0
46Deniss Vasiļjevs2012Rīga/Bolderāja4.52.52.0
47Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB4.04.0
48Toms Pauls Kavīe2010Valmiera4.04.0
49Ričards Vintēns2010Priekuļu novads4.01.00.52.5
50Ernests Kivilands2012Valmiera4.02.02.0
51Artis Matuševičs2012Valmiera4.02.02.0
52Gustavs Mastiņš2012Valmiera3.53.5
53Endijs Stapulionis2012Priekuļu novads3.52.51.0
54Alekss Ralfs Podnieks2012Valmiera3.51.52.0
55Markuss Kaļķis2012Bauskas SS3.03.0
56Aleksandrs Petrovs2013Diagonāle3.03.0
57Jānis Salcevičs2010RSP3.03.0
58Lenijs Daiders2011Priekuļu novads2.51.51.0
59Adrians Amans2012Priekuļu novads2.02.0
60Aleks Mirušķins2011Valmiera2.02.0
61Edvards Augusts Andžejevskis2010Valmiera2.02.0
62Gustavs Teclofs2010Valmiera2.02.0
63Toms Baldonis2012Valmiera2.02.0
64Ņikita Drabovs2012Rīga/Bolderāja2.02.0
65Aivars Šetkins2012Valmiera1.51.5
66Rojs Burcevs2012Valmiera1.01.0
67Artjoms Ļubickijs2012Salaspils/DAB1.01.0
68Alberts Treijs2013Salacgrīva/LSNSS1.01.0
69Mihails Istominovs2011Rīga/Bolderāja1.01.0
70Matvejs Siņavskis2010Rīga/Bolderāja1.01.0