Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.112.posms 06.123.posms 13.124.posms 20.125.posms 27.12
1Diāna Stecka2007Salaspils/DAB53.020.55.017.015.5
2Elizabete Norenberga2003Limbaži/LSNSS40.512.516.012.09.0
3Jeļizaveta Zaharova2004Rīga/Bolderāja19.04.07.08.0
4Alisa Orlova2007Salaspils/DAB14.03.03.54.56.0
5Amanda Švirkste2008Madona13.03.53.56.03.03.5
6Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja10.03.53.03.5
7Zane Lea Zunda2010Bauskas SS9.53.52.53.03.0
8Valda Vasariete2007Salaspils/DAB8.08.0
9Denija Kemze2010Valmiera7.52.03.52.01.0
10Arta Emīlija Bite2008Valmiera7.03.02.01.02.0
11Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.112.posms 06.123.posms 13.124.posms 20.125.posms 27.12
1Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS80.014.523.526.028.026.0
2Ričards Osītis2002Dobele75.019.528.526.020.5
3Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS62.023.518.018.019.019.5
4Pēteris Kripans2009Valmiera/Domātprieks62.021.59.519.017.021.5
5Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS32.04.011.513.57.0
6Ernests Kalniņš2010Domātprieks24.53.06.03.015.5
7Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB23.03.04.016.0
8Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB19.510.59.0
9Renards Helfrehts2003Sigudas SS17.017.0
10Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS14.07.03.53.03.03.5
11Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS13.513.5
12Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB11.58.03.5
13Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.53.53.0
14Aleksejs Peļņiks2007Rīga/Bolderāja6.06.0
15Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB6.03.03.0
16Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB6.03.03.0
17Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB5.05.0
18Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB3.53.5
19Reinis Salcevičs2006Rīga/RSP3.03.0
20Rodrigo Ābelītis2006Rīga3.03.0
21Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB3.03.0
22Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB3.03.0
23Adrians Kārkliņš2012Valmiera2.51.51.0
24Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB2.02.0
25Jānis Salcevičs2010Rīga/RSP0.50.5
26Artis Matušēvičs2012Valmiera0.00.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē sievietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.112.posms 06.123.posms 13.124.posms 20.125.posms 27.12
1Antra Valnere1967Ropaži75.025.528.021.523.5
2Marija Magdalēna Nereda2000Rīga/LSNSS56.518.012.520.513.018.0
3Diāna Stecka2007Salaspils/DAB53.020.55.017.015.5
4Elizabete Norenberga2003Limbaži/LSNSS40.512.516.012.09.0
5Zoja Uvačana1944Rīga26.516.04.03.06.53.5
6Jeļizaveta Zaharova2004Rīga/Bolderāja19.04.07.08.0
7Alisa Orlova2007Salaspils/DAB14.03.03.54.56.0
8Amanda Švirkste2008Madona13.03.53.56.03.03.5
9Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja10.03.53.03.5
10Zane Lea Zunda2010Bauskas SS9.53.52.53.03.0
11Valda Vasariete2007Salaspils/DAB8.08.0
12Denija Kemze2010Valmiera7.52.03.52.01.0
13Arta Emīlija Bite2008Valmiera7.03.02.01.02.0
14Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē vīriešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.112.posms 06.123.posms 13.124.posms 20.125.posms 27.12
1Roberts Misāns1986Domātprieks96.532.032.032.531.5
2Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS80.014.523.526.028.026.0
3Jānis Fārnests1983Bauska79.528.021.521.523.528.0
4Raimonds Millers1973Inčukalns75.520.523.531.512.5
5Ričards Osītis2002Dobele75.019.528.526.020.5
6Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS62.023.518.018.019.019.5
7Pēteris Kripans2009Valmiera/Domātprieks62.021.59.519.017.021.5
8Oļegs Maļugins1955Rīga56.026.013.512.55.516.5
9Maigonis Juhnevičs1974Rīga47.517.019.011.511.0
10Laimonis Zālītis1950Rīga43.59.020.014.5
11Ainārs Cirponis1969Oslo34.03.515.07.08.011.0
12Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS32.04.011.513.57.0
13Viktors Mateiko1955Rīga29.55.03.04.514.510.0
14Gunārs Zālītis1954Salaspils27.09.018.0
15Jānis Āriņš1964Dobele25.010.514.5
16Ernests Kalniņš2010Domātprieks24.53.06.03.015.5
17Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB23.03.04.016.0
18Jāzeps Juhnevičs1943Madona22.52.010.010.02.5
19Jānis Štāls1970Bauska22.013.58.5
20Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB19.510.59.0
21Renards Helfrehts2003Sigudas SS17.017.0
22Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS14.07.03.53.03.03.5
23Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS13.513.5
24Arnis Kalniņš1967Gulbene11.511.5
25Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB11.58.03.5
26Valdis Kociņš1989Dikļi8.02.52.52.53.0
27Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.53.53.0
28Aleksejs Peļņiks2007Rīga/Bolderāja6.06.0
29Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB6.03.03.0
30Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB6.03.03.0
31Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB5.05.0
32Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB3.53.5
33Vaclavs Griņevičs1946Rembate3.03.0
34Reinis Salcevičs2006Rīga/RSP3.03.0
35Rodrigo Ābelītis2006Rīga3.03.0
36Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB3.03.0
37Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB3.03.0
38Adrians Kārkliņš2012Valmiera2.51.51.0
39Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB2.02.0
40Jānis Salcevičs2010Rīga/RSP0.50.5
41Artis Matušēvičs2012Valmiera0.00.0