Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 27.112.posms 04.123.posms 11.124.posms 18.125.posms 23.12
1Malvīne Misāne2010Domātprieks68.025.521.521.0
2Diāna Stecka2007Salaspils/DAB47.0 3.0 21.016.010.03.0
3Viktorija Nesanira2007Rīga/Bolderāja45.516.59.04.020.03.5
4Diāna Malofeja2009Liepupe/LSNSS44.514.514.515.5
5Alisa Orlova2008Salaspils/DAB39.511.513.512.513.56.0
6Polina Gerasimova2007Domātprieks39.020.015.53.53.53.5
7Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja33.08.55.07.017.53.5
8Zane Lea Zunda2010Bauskas SS19.53.0 11.03.53.55.0
9Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB17.510.53.03.53.53.0
10Amanda Švirkste2008Madona15.5 3.0 3.54.08.03.5
11Denija Kemze2010Valmiera15.0 3.0 2.04.03.08.0
12Keita Enija Platā2008Bauskas SS13.54.06.03.03.5
13Valda Vasariete2007Salaspils/DAB12.03.09.0
14Natālija Paškova2012Salaspils/DAB9.5 3.0 3.03.53.02.0
15Alise Jaunkalne2011Valmiera8.52.02.54.0
16Barbara Vanaga2012Priekuļu novads8.53.02.53.0
17Arta Emīlija Bite2008Valmiera8.53.02.53.02.5
18Marta Vaļģe2009Valmiera8.53.03.02.52.0
19Renāte Kalniņa2007Diagonāle7.02.53.51.0
20Elizabete Lintere2009Valmiera7.02.03.02.0
21Lita Zonne2011Priekuļu novads6.52.02.52.0
22Sabīne Miķelsone2009Priekuļu novads6.02.52.01.5
23Dārta Novika2008Salaspils/DAB4.52.02.5
24Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB4.04.0
25Nastja Isakova2009Rīga/Bolderāja4.0 2.0 2.0
26Una Kuļezņova2007Cēsis3.03.0
27Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB3.03.0
28Melānija Brēde2011Valmiera2.52.5
29Elīna Arāja2010Bauska2.52.5
30Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB2.02.0
31Luīze Gudevica Liepiņa2013Priekuļu novads2.02.0
32Eva Ferbera2010Priekuļu novads2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 27.112.posms 04.123.posms 11.124.posms 18.125.posms 23.12
1Pēteris Kripans2009Valmiera/Domātprieks75.023.520.026.025.523.0
2Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB52.515.510.019.011.018.0
3Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS51.05.519.010.519.512.5
4Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB50.03.0 7.018.015.516.5
5Aleksejs Peļņiks2007Rīga/Bolderāja40.521.06.013.53.53.5
6Kārlis Kalējs2010Domātprieks38.59.53.04.019.010.0
7Ernests Kalniņš2010Domātprieks37.513.53.517.06.07.0
8Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB35.08.023.53.53.0
9Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS34.07.014.512.53.0
10Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB21.54.03.014.5
11Aleksejs Paškovs2007Salaspils/DAB21.53.512.55.03.04.0
12Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas SS19.019.0
13Roberts Maikūns2010Bauskas SS18.53.0 3.53.511.5
14Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB16.03.04.09.03.0
15Mastiņš Laimiņš2009Valmiera15.03.58.53.0
16Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB10.0 3.0 3.04.03.02.5
17Elans Eglītis2010Valmiera8.53.03.02.5
18Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB7.53.54.0
19Edvards Tiščenko2010Valmiera7.51.53.03.0
20Haralds Kadirovs2008Diagonāle6.54.02.5
21Marks Miks Miķelsons2009Valmiera5.52.53.0
22Toms Paulis Kavīe2010Valmiera4.04.0
23Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads4.01.52.5
24Raitis Petrakovs2011Valmiera3.53.5
25Roberts Golubovs2009Valmiera3.51.02.50.0
26Gustavs Gracevs2011Valmiera3.03.0
27Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads3.03.0
28Ričards Vintēns2010Priekuļu novads3.03.0
29Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB3.0 3.0
30Lenijs Daiders2011Priekuļu novads3.02.01.0
31Rems Jakobsons2010Valmiera2.52.5
32Edgars Ungurs2007Amata2.02.0
33ArtjomsĻeonovs2009Diagonāle2.02.0
34Dāvis Bušujevs2007Cēsis2.02.0
35Adrians Amans2012Priekuļu novads2.02.01.0
36Artjoms Agapkins2009Rīga/Bolderāja2.0 2.0
37Raivo Dukulis2012Valmiera1.01.0
38Endijs Stapulionis2012Priekuļu novads1.01.0
39Raiens Krastiņš2012Valmiera1.01.0
40Jānis Salcevičs2010Rīga/RSP1.0 1.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 27.112.posms 04.123.posms 11.124.posms 18.125.posms 23.12
1Malvīne Misāne2010Domātprieks68.025.521.521.0
2Jeļizaveta Zaharova2004Rīga/Bolderāja55.012.516.515.023.513.5
3Diāna Stecka2007Salaspils/DAB47.0 3.0 21.016.010.03.0
4Viktorija Nesanira2007Rīga/Bolderāja45.516.59.04.020.03.5
5Diāna Malofeja2009Liepupe/LSNSS44.514.514.515.5
6Alisa Orlova2008Salaspils/DAB39.511.513.512.513.56.0
7Polina Gerasimova2007Domātprieks39.020.015.53.53.53.5
8Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja33.08.55.07.017.53.5
9Zane Lea Zunda2010Bauskas SS19.53.0 11.03.53.55.0
10Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB17.510.53.03.53.53.0
11Amanda Švirkste2008Madona15.5 3.0 3.54.08.03.5
12Denija Kemze2010Valmiera15.0 3.0 2.04.03.08.0
13Keita Enija Platā2008Bauskas SS13.54.06.03.03.5
14Valda Vasariete2007Salaspils/DAB12.03.09.0
15Natālija Paškova2012Salaspils/DAB9.5 3.0 3.03.53.02.0
16Alise Jaunkalne2011Valmiera8.52.02.54.0
17Barbara Vanaga2012Priekuļu novads8.53.02.53.0
18Arta Emīlija Bite2008Valmiera8.53.02.53.02.5
19Marta Vaļģe2009Valmiera8.53.03.02.52.0
20Renāte Kalniņa2007Diagonāle7.02.53.51.0
21Elizabete Lintere2009Valmiera7.02.03.02.0
22Lita Zonne2011Priekuļu novads6.52.02.52.0
23Sabīne Miķelsone2009Priekuļu novads6.02.52.01.5
24Dārta Novika2008Salaspils/DAB4.52.02.5
25Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB4.04.0
26Nastja Isakova2009Rīga/Bolderāja4.0 2.0 2.0
27Una Kuļezņova2007Cēsis3.03.0
28Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB3.03.0
29Anna Staneviča2006Diagonāle3.03.0
30Melānija Brēde2011Valmiera2.52.5
31Elīna Arāja2010Bauska2.52.5
32Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB2.02.0
33Luīze Gudevica Liepiņa2013Priekuļu novads2.02.0
34Eva Ferbera2010Priekuļu novads2.02.0
35Elizabete Kolbase2006Rīga/Bolderāja2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 27.112.posms 04.123.posms 11.124.posms 18.125.posms 23.12
1Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS93.018.531.031.031.0
2Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS87.527.527.528.032.020.0
3Vsevolods Mitrēvičs2005Rīga/Bolderāja83.031.523.520.021.528.0
4Pēteris Kripans2009Valmiera/Domātprieks75.023.520.026.025.523.0
5Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS62.53.0 25.59.527.5
6Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB52.515.510.019.011.018.0
7Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS51.05.519.010.519.512.5
8Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB50.03.0 7.018.015.516.5
9Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB42.017.517.57.0
10Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas SS41.54.54.011.525.5
11Aleksejs Peļņiks2007Rīga/Bolderāja40.521.06.013.53.53.5
12Kārlis Kalējs2010Domātprieks38.59.53.04.019.010.0
13Ernests Kalniņš2010Domātprieks37.513.53.517.06.07.0
14Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB35.08.023.53.53.0
15Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS34.07.014.512.53.0
16Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB21.54.03.014.5
17Aleksejs Paškovs2007Salaspils/DAB21.53.512.55.03.04.0
18Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas SS19.019.0
19Roberts Maikūns2010Bauskas SS18.53.0 3.53.511.5
20Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB16.03.04.09.03.0
21Mastiņš Laimiņš2009Valmiera15.03.58.53.0
22Edgars Malinovskis2005Rēzeknes novads11.0 2.0 3.03.05.02.5
23Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB10.0 3.0 3.04.03.02.5
24Elans Eglītis2010Valmiera8.53.03.02.5
25Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB7.53.54.0
26Edvards Tiščenko2010Valmiera7.51.53.03.0
27Haralds Kadirovs2008Diagonāle6.54.02.5
28Marks Miks Miķelsons2009Valmiera5.52.53.0
29Reinis Salcevičs2006Rīga/RSP4.5 2.0 2.5
30Toms Paulis Kavīe2010Valmiera4.04.0
31Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads4.01.52.5
32Raitis Petrakovs2011Valmiera3.53.5
33Roberts Golubovs2009Valmiera3.51.02.50.0
34Kristaps Veinšteins2004Cēsis3.03.0
35Gustavs Gracevs2011Valmiera3.03.0
36Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads3.03.0
37Ričards Vintēns2010Priekuļu novads3.03.0
38Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB3.0 3.0
39Lenijs Daiders2011Priekuļu novads3.02.01.0
40Rems Jakobsons2010Valmiera2.52.5
41Dāvis Kristiāns Pladars2005Valmiera2.52.5
42Rodrigo Ābelītis2006Rīga2.52.5
43Edgars Ungurs2007Amata2.02.0
44ArtjomsĻeonovs2009Diagonāle2.02.0
45Dāvis Bušujevs2007Cēsis2.02.0
46Adrians Amans2012Priekuļu novads2.02.01.0
47Artjoms Agapkins2009Rīga/Bolderāja2.0 2.0
48Raivo Dukulis2012Valmiera1.01.0
49Endijs Stapulionis2012Priekuļu novads1.01.0
50Raiens Krastiņš2012Valmiera1.01.0
51Jānis Salcevičs2010Rīga/RSP1.0 1.0