Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 un U13 vecuma grupas jauniešiem

Apsveicam uzvarētājus!

U13 grupā

Jaunieši

Jaunietes

1. Pēteris Kripans, Valmiera (treneris Uldis Ābeltiņš)

1. Valda Vasariete, Salaspils (treneris Raimonds Vipulis)

2. Eduards Betlers, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

2. Malvīne Misāne, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

3. Everts Rūdolfs Lepsis, Bauska

(treneris Jānis Štāls)

3. Keita Enija Platā, Bauska (treneris Jānis Štāls)

U10 grupā

Jaunieši

Jaunietes

1. Eduards Betlers, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

1. Malvīne Misāne, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

2. Ernests Kalniņš, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

2. Varvara Ivanova, Rīga

(trenere Zoja Golubeva)

3. Kārlis Kalējs, Rīga

(trenere Oļesja Abdullina)

3. Zane Lea Zunda, Bauska (treneris Jānis Štāls)

U8 grupā

Labākais jaunietis – Arvo KrebeBaloži (trenere Laura Kronberga)

Labākā jauniete – Varvara Ivanova, Rīga (trenere Zoja Golubeva)

 

1.posmā spēlētās partijas (14.apr.2020)
2.posmā spēlētās partijas (21.apr.2020)
3.posmā spēlētās partijas (28.apr.2020)
4.posmā spēlētās partijas (05.mai.2020)
5.posmā spēlētās partijas (12.mai.2020)
6.posmā spēlētās partijas (19.mai.2020)
7.posmā spēlētās partijas (26.mai.2020)

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsVecuma grupaPunkti kopā1.posms 14.042.posms 21.043.posms 28.044.posms 05.055.posms 12.056.posms 19.057.posms 26.05
1Pēteris Kripans2009ValmieraU13852121,52121,51114,59
2Eduards Betlers2010DomātprieksU1074,511,514,517,55181821
3Valda Vasariete2007SalaspilsU1369,514,5791621,517,5
4Malvīne Misāne2010DomātprieksU10591811,513,51215,54,5
5Everts Rūdolfs Lepsis2007BauskaU13559104,54,521,514,5
6Aleksejs Peļņiks2007BolderājaU135413,58614,515,510,5
7Keita Enija Platā2008BauskaU135316512,51041113,5
8Roberts Serpāns2009KuldīgaU13494,515,514,514,54,54,54,5
9Varvara Ivanova2013BolderājaU1040,53,5184,511474,5
10Alisa Orlova2008SalaspilsU133612,5444415,5
11Ernests Kalniņš2010DomātprieksU10365,512,54,513,54,54,54
12Viktorija Nesanira2007BolderājaU133613,5994,5
13Aleksandrs Paškovs2007SalaspilsU1332,573,53,58512,54,5
14Stefans Jakubaņecs2007SalaspilsU1332,54,531144,512,5
15Diāna Stecka2007SalaspilsU1330,5415,54,54,56
16Poļina Gerasimova2007DomātprieksU132844,513,55,54,5
17Kārlis Kalējs2010DomātprieksU10284,54,54,591044,5
18Kirils Gavlass2007SalaspilsU13284,5544788
19Marks Miks Mikelsons2009ValmieraU1327,53,54,554,513,54,5
20Jurģis Stīpnieks2008BauskaU1327,510844,554,54
21Nikita Vorotņikovs2011ZolitūdeU1027,53651244,5
22Laimiņš Mastiņš2009ValmieraU1327434,574411,5
23Iļja Trasko2011ZolitūdeU10244,5454,54104,5
24Darja Drabova2008BolderājaU13234,594,554,54,54
25Renāte Kalniņa2007OgreU1322,54,510444
26Amanda Švirkste2008MadonaU1321,5544844,5
27Aleksandrs Tabunovs2009SalaspilsU13214,54,554,57
28Arvo Krebe2012BaložiU1020,53,54,5744,53,54,5
29Edvards Tiščenko2010ValmieraU102082,53,54,5433,5
30Adrians Podenskis2007LimbažiU131818
31Zane Lea Zunda2010BauskaU101844,54,54,544,54,5
32Dāvids Keišs2012SalaspilsU1017,54333,562,54
33Martynas Mašanauskas2010ZolitūdeU1017,54,5444,54,53,5
34Elans Eglītis2010ValmieraU1017443,554
35Anete Rūta Rotgalve2009LielvārdeU1317444,53,54,53,53
36Natālija Paškova2012SalaspilsU10173,54,54443,54,5
37Elīna Arāja2010BauskaU1016,54,54,53,54233,5
38Evelīna Orlovska2010SalaspilsU1016,54444,53,53,53
39Renārs Staškevics2010BauskaU1016,53444,543,54
40Oskars Bajārs2013BaložiU1016,54433,544,54
41Denija Kemze2010ValmieraU1016,52,544,53,544
42Aleksandrs Ivanovs2011BolderājaU1016,5444333,54,5
43Linda Maļinovska2011Rēzeknes nov.U1016443,54,53,53,53
44Toms Paulis Kavīte2010ValmieraU10164,5343,542,53
45Grieta Kreita2011BaložiU101623,54,53,534,53
46Liene Maļinovska2011Rēzeknes nov.U1015,54,53,53,542,53,53
47Annija Žilinska2011DiagonāleU1015,52,54,53,53,54
48Alise Jaunkalne2011ValmieraU1015,53,542,523,54,53,5
49Gustavs Gračevs2011ValmieraU10153343,54,5
50Mareks Sumovičs2012BaložiU10152,543,53,543,52,5
51Adrians Grigorjevs2008KuldīgaU131543,543,53,53,5
52Jeļisejs Lukjaņenko2012BolderājaU101533,53,53,544
53Marta Vaļģe2009ValmieraU13152,533,543,534
54Evija Reinholde2010LīvāniU1014,52,5534
55Jēkabs Stepiņš2010MadonaU1014,53,53,534,52,5
56Ramona Serpāne2014KuldīgaU1014,53,5343,53,523,5
57Rūta Arāja2013BauskaU1014,542,542,542
58Raitis Petrakovs2011ValmieraU101444,532,5
59Fricis Kreits2013BaložiU1014433,53,5332
60Adele Kaceviča2012MadonaU101433,5243,533
61Terēze Stepiņa2007MadonaU1313,54,52,533,5
62Kristaps Bražis2010KuldīgaU1013,53342,53,5
63Lauris Tomiņš2007MadonaU101323,542,5322,5
64Artjoms Susčevskis2012BaložiU10133433
65Ksenija Kiseļova2011BolderājaU1013333,53,52,52,52
66Rihards Kaminskis2010KuldīgaU1012,54,523,52,512
67Veronika Pazniak2011DomātprieksU1012,5332,533,53
68Kristina Pazniak2013DomātprieksU1012,5233,5332,5
69Ance Kangare2012BarkavaU1012,53322,533,5
70Jānis Salcevičs2010RSPU1012322,52,52,54
71Denis Vasiļjevs2012BolderājaU1012322,533,52,5
72Artemijs Bogdanovs2013DomātprieksU1012333332
73Maksims Novickis2013DomātprieksU1012232,5333
74Adrians Nikolajevs2012ZolitūdeU10123,532,523
75Mārcis Libors2008MadonaU1312332233
76Māris Rutks2010ĶekavaU1011,524,532
77Anastasija Isakova2009BolderājaU1311,532332,5
78Nikita Kiseļovs2014BolderājaU10112,542,5222
79Laine Nemiro2012BaložiU101122333
80Ņikita Drabovs2012BolderājaU1011323123
81Gustavs Ķūrens2012LimbažiU1010,522,522332
82Fredijs Platons2009ValmieraU1310,522,52,53,5
83Marta Sestule2014DomātprieksU10102,531212,5
84Ralfs Atis Terehovs2012SalaspilsU101022,5223,5
85Rebeka Turkina2009MadonaU13102323
86Gustavs Mastiņš2012ValmieraU1010322,52222,5
87Kristaps Skrastiņš2013BaložiU109,5231,53
88Kerolaina Kucina2011DomātprieksU109,512,52232
89Letīcija Bamblovska2011BaložiU1092,53,53
90Adrija Nemiro2014BaložiU1093,522,501
91Dmitrijs Miroļubovs2009SalaspilsU138,562,5
92Aleksandrs Petrovs2013DiagonāleU108323
93Dmitrijs Daragans2010ZolitūdeU107,51,521,52,5
94Matvejs Zarezins2014DomātprieksU107142
95Artjoms Agapkins2009BolderājaU1371,52,53
96Lauma Reinholde2013LīvāniU1070322
97Mihails Istominovs2011BolderājaU107421
98Dārta Novika2008SalaspilsU136,531,510,51
99Megija Ļitvina2011MadonaU106213
100Alekss Gansausks2007BolderājaU135,52,521
101Mihails Daragans2012ZolitūdeU10523
102Mihails Siņica2013BaložiU105122
103Niks Ēķis2009BauskaU1344
104Alise Misāne2014DomātprieksU1044
105Haralds Kadirovs2008DiagonāleU1344
106Rihards Raginskis Repše2008SalaspilsU1333
107Rūdolfs Andžejevskis2012ValmieraU1033
108Melānija Brede2011ValmieraU10321
109Dāvis Pavlovskis2013DomātprieksU10312
110Edvards Augusts Andžejevskis2010ValmieraU102,52,5
111Elizabete Anspaka2011SalaspilsU1022
112Anna Zeļenkova2010BolderājaU1022
113Artjoms Ļubickijs2012SalaspilsU1022
114Jānis Gritāns2010ViļāniU1022
115Iļja Trofimenko2010RīgaU10211
116Aleksejs Siņica2014BaložiU10211
117Nikola Skubrijeva2012ZolitūdeU10211
118Raivo Dukulis2012ValmieraU1022
119Kamilla Vasiļjeva2010BolderājaU1011
120Mairis Grāveris2010MadonaU1011
121Toms Baldonis2012ValmieraU1011
122Kirils Morozovs2009BolderājaU1300
123Edgars Balodis2011ValmieraU1000
124Daniels Litčenkovs2009BolderājaU1300

Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē ar gājienu izlozi

Apsveicam uzvarētājus!

Nominācija Vieta Vārds, Uzvārds Pilsēta/klubs
Vīrieši 1 Andris Keisels Rīga
2 Jānis Fārnests Bauska
3 Raimonds Millers Inčukalns
Sievietes 1 Valda Vasariete Salaspils
2 Marija Magdalēna Nereda Rīga
3 Laura Kronberga Baloži
Labākā juniore U-13 Valda Vasariete Salaspils
Labākais juniors U-13 Everts Rūdolfs Lepsis Bauska
Labākā juniore U-19 Valda Vasariete Salaspils
Labākais juniors U-19 Kristers Lapiņš Limbaži

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsVecuma grupaPunkti kopā1.posms 16.042.posms 23.043.posms 30.044.posms 07.055.posms 14.056.posms 21.057.posms 28.05
1Andris Keisels1966RīgaPieaug.85,5211021,521,58,521,5
2Jānis Fārnests1983BauskaPieaug.6813,515,517,51417,517,5
3Raimonds Millers1973InčukalnsPieaug.6715,517,5105,541222
4Kristers Lapiņš2004LimbažiU1966913111520,515,515
5Arnis Kalniņš1967RīgaPieaug.61,55,520,51410141313
6Laimonis Zālītis1950RīgaPieaug.54,5101317,5145
7Raivis Paegle1973DABPieaug.50,514,58,5131211
8Gunārs Gribuška2002IkšķileU194612815,5310,5
9Reinis Štāls2005BauskaU194217,5117,56
10Ričards Osītis2002DobeleU1941,514,5125,539,5
11Vsevolods Teterins1974DiagonālePieaug.33,584183,5
12Gunārs Zālītis1954SalaspilsPieaug.33,54,56,53,599,58,5
13Valda Vasariete2007SalaspilsU1332113,54,53,54,53,512
14Marija Magdalēna Nereda2000RīgaPieaug.294444,51347,5
15Roberts Grišins2006RīgaU19284,5113,543,548,5
16Ainārs Cirponis1969OsloPieaug.273,55,546,5113,54
17Laura Kronberga1985BaložiPieaug.26,5344,515
18Jānis Rūtiņš1949KuldīgaPieaug.256,59445,5
19Andris Lasmanis1961LiepājaPieaug.233,543,57,547,53,5
20Vaclavs Griņēvičs1946RembatePieaug.224,57,544,55,5
21Vladislavs Vesperis1971JelgavaPieaug.216,54,510
22Rodrigo Jugans2005LimbažiU1919,53,54,544,56,544
23Zoja Uvačana1944RīgaPieaug.17,51,533,53,56,54
24Klāvs Norenbergs2006LimbažiU191744,54,54
25Denijs Vilhelms Krauklis2005BauskaU1916,53,5443,544,54
26Everts Rūdolfs Lepsis2007BauskaU13164,54343,53,53
27Mārtiņš Budreika2006SalaspilsU19153,5433,543,53
28Alisa Orlova2008SalaspilsU131543,543,53,52,5
29Pēteris Kripans2009ValmieraU1315343,53,54
30Roberts Serpāns2009KuldīgaU1314,543,53,533,53,53
31Jānis Bokalders1975GulbenePieaug.14,543,53,53,5
32Viesturs Štelmahers1993DobelePieaug.1414
33Stefans Jakubaņecs2007SalaspilsU131433,5343,52,5
34Jāzeps Juhnevičs1943MadonaPieaug.1443,53,53
35Diāna Stecka2007SalaspilsU1913,53,532,53,53,5
36Juris Zilgalvis1980TukumsPieaug.13,533,53,53,5
37Jūlija Poļanska2003DiagonāleU1913,53,53,53,53
38Amanda Švirkste2008MadonaU13133,5332,52,53,5
39Jurģis Stīpnieks2008BauskaU1912,53,532,5333
40Agris Eliņš1955JelgavaPieaug.12,53,52,5332,533
41Ivars Vidriņš1981RīgaPieaug.1212
42Jānis Štāls1970BauskaPieaug.1212
43Mareks Malinovskis1999RēzeknePieaug.12322,52,533,5
44Anna Stanēviča2006RīgaU191233232,52,53
45Vjačeslavs Lukaševičs1989KrāslavaPieaug.122,532,52,5333
46Reinis Salcevičs2006RīgaU19122322333
47Arvo Krebe2012BaložiU1311,52,5332,532
48Guntis Bringulis1969RīgaPieaug.113,53,54
49Grieta Kreita2011BaložiU13112,532,5322,51,5
50Edgars Malinovskis2005RēzekneU19112,53,52,522,52,52
51Tadeušs Turonoks1948SventePieaug.103,53,53
52Valdis Kociņš1989DikļiPieaug.101,52,53,522
53Fricis Kreits2013BaložiU13102,512,52132
54Gustavs Gracevs2011ValmieraU139,53,533
55Adele Kaceviča2012MadonaU1382213
56Elizabete Anspaka2011SalaspilsU13833,51,5
57Marks Miks Miķelsons2009ValmieraU1383,51,51,51,50
58Anna Krapivina1999DiagonālePieaug.7,54,53
59Ņikita Bakuļins2003BolderājaPieaug.6,52,54
60Jānis Stepiņš1983MadonaPieaug.633
61Artis Lipša2006JēkabpilsU195,532,5
62Gunārs Plūme1934AlūksnePieaug.5,53,52
63Kristaps Vilks2005MadonaU1952,52,5
64Aleksandrs Tabunovs2009SalaspilsU1352,52,5
65Gatis Molodcovs1990RīgaPieaug.4,54,5
66Jānis Gritāns2010ViļāniU134,522,5
67Jēkabs Stepiņš2010MadonaU134,522,5
68Armands Baranovskis1973IndonēzijaPieaug.4,531,5
69Darja Drabova2008BolderājaU1344
70Maigonis Juhnevičs1974MadonaPieaug.44
71Raitis Petrakovs2011ValmieraU13421,50,5
72Grieta Laizāne2005ValmieraU193,53,5
73Leonīds Paturskis1955RīgaPieaug.3,53,5
74Raiens Smirnovs2004KurmāleU192,52,5
75Oskars Bajārs2013BaložiU132,52,5
76Ina Barkāne1988BarkavaPieaug.2,52,5
77Rūta Arāja2013BauskaU132,52,5
78Dāvis Valters2003KurmāleU1922
79Mareks Surmovičs2012BaložiU1322
80Dmitrijs Solovjovs1986RīgaPieaug.22
81Rihards Kaminskis2010KuldīgaPieaug.22
82Dārta Novika2008SalaspilsU132110
83Sarmīte Bruzgule1974RīgaPieaug.22
84Elīna Arāja2010BauskaU1322
85Megija Ļitvina2011MadonaU131,51,5
86Edvards Augusts Andžejevskis2010ValmieraU1311
87Sandra Arāja1955BauskaPieaug.11
88Linda Putniņa2010MadonaU130,50,5

Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 un U13 vecuma grupas jauniešiem

Apsveicam uzvarētājus!

Nominācija Vieta Vārds, Uzvārds Pilsēta/klubs
Jaunieši U-10 1 Eduards Batlers Domātprieks
2 Kārlis Kalējs Domātprieks
3 Iļja Trasko Zolitūde
Jaunietes U-10 1 Malvīne Misāne Domātprieks
2 Evelīna Orlovska Salaspils
3 Zane Lea Zunda Bauska
Jaunieši U-13 1 Pēteris Kripans Valmiera
2 Eduards Batlers Domātprieks
3 Roberts Serpāns Kuldīga
Jaunietes U-13 1 Malvīne Misāne Domātprieks
2 Valda Vasariete Salaspils
3 Diāna Stecka Salaspils
Meitenes U-8 1 Alise Misāne Domātprieks
Zēni U-8 1 Edvards Ladiševs Domātprieks

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/KlubsVecuma grupaPunkti kopā1.posms 17.042.posms 24.043.posms 01.054.posms 08.055.posms 15.056.posms 22.057.posms 29.05
1Pēteris Kripans2009ValmieraU138122221321,5151415,5
2Eduards Betlers2010DomātprieksU106814,57,55,514,521,517,5
3Malvīne Misāne2010DomātprieksU106113,54,512131321,5
4Roberts Serpāns2009KuldīgaU136044,5211217,59,56,5
5Valda Vasariete2007SalaspilsU1355,51214,58,57,58,520,53,5
6Aleksejs Peļņiks2007BolderājaU1353,51041515,536,513
7Kārlis Kalējs2010DomātprieksU10514,512,54187,5128,5
8Diāna Stecka2007SalaspilsU135115,513,517,54,5443,5
9Aleksandrs Paškovs2007SalaspilsU13474107,51114412
10Atis Ērciņš2007VentspilsU1342114143,56,510,53
11Alisa Orlova2008SalaspilsU1338,54,517,597,53,5
12Aleksandrs Tabunovs2009SalaspilsU133715,54,53,54132
13Rihards Raginskis Repše2008SalaspilsU1335113,541010
14Laimiņš Mastiņš2009ValmieraU13313,53,5441211
15Darja Drabova2008BolderājaU1330,544,53,53,517,54,5
16Polina Gerasimova2007DomātprieksU13306,54154,5
17Viktorija Nesanira2007BolderājaU1326,54444414,5
18Jurģis Stīpnieks2008BauskaU1326,5443,5108,54
19Kirils Gavlass2007SalaspilsU1326,59944444,5
20Everts Rūdolfs Lepsis2007BauskaU132617,54,54
21Iļja Trasko2011ZolitūdeU1024,54,54,544,5113,54
22Keita Enija Platā2008BauskaU1323,5746,54,55,54
23Renāte Kalniņa2007OgreU1322,544113,53,5
24Evelīna Orlovska2010SalaspilsU102044,5432,547,5
25Zane Lea Zunda2010BauskaU1019,52,53,546,5335,5
26Stefans Jakubaņecs2007SalaspilsU1318,58333,54
27Edvards Ladiševs2012DomātprieksU1018633,54443
28Denija Kemze2010ValmieraU1017,535,524344
29Ernests Kalniņš2010DomātprieksU1016,53343,53,55,52,5
30Ņikita Vorotņikovs2011ZolitūdeU1016,53,53,55,543,53,5
31Alise Misāne2014DomātprieksU1016,5442,5444,5
32Estere Truksne2010OgreU10163,544434
33Linda Maļinovska2011Rēzeknes nov.U10163,5442,5344
34Marks Miks Miķelsons2009ValmieraU1315,539,530
35Martinas Mašanauskas2010ZolitūdeU101543,533,543
36Dāvids Keišs2012SalaspilsU1015444332,5
37Marta Vaļģe2009ValmieraU13153,52,53,543,53,54
38Natālija Paškova2012SalaspilsU1014,522,532,54,53,53,5
39Elans Eglītis2010ValmieraU1014,54223,53,533,5
40Anete Rūta Rotgalve2009LielvārdeU13144334233
41Liene Maļinovska2011Rēzeknes nov.U101442333,53,52,5
42Adrians Grigorjevs2008MadonaU1313,533,53,53,531,5
43Alise Jaunkalne2011ValmieraU1013242,52,53,52,53
44Arvo Krebe2012BaložiU1012,5333,52,533
45Edvards Tiščenko2010ValmieraU1012,53,53333
46Ramona Serpāne2014KuldīgaU101222,5331,523,5
47Alekss Ganšausks2007BolderājaU13123,52,531,53
48Grieta Kreita2011BaložiU10123323323
49Nastja Isakova2009BolderājaU131223333
50Fricis Kreits2013BaložiU101231332,523
51Annija Žilinska2011DiagonāleU1010,52,51,5332
52Alekss Kapura2008VentspilsU131034,52,5
53Veronika Pazniak2011DomātprieksU1010321,5231
54Adrians Grigorjevs2008KuldīgaU1310322,52,5
55Toms Paulis Kavīte2010ValmieraU10102,5122,53
56Gustavs Mastiņš2012ValmieraU109321,522
57Artemijs Bogdanovs2013DomātprieksU1082221,52
58Gustavs Ķūrens2012SalacgrīvaU108,52,5211,5122
59Varvara Ivanova2013BolderājaU10844
60Maksims Novickis2013DomātprieksU107,531,521
61Amanda Švirkste2008MadonaU13743
62Dārta Novika2008SalaspilsU1371,51,522
63Aleksandrs Ivanovs2011BolderājaU10633
64Raitis Petrakovs2011ValmieraU10633
65Jēkabs Stepiņš2010LiezēreU10633
66Elīna Arāja2010BauskaU1052,52,5
67Kristina Pazniak2013DomātprieksU105122
68Kristaps Bražis2010KuldīgaU1044
69Melānija Brēde2011ValmieraU103,512,5
70Elizabete Anspaka2011SalaspilsU1033
71Niks Ēķis2009BauskaU1333
72Gustavs Gračevs2011ValmieraU1033
73Edgars Kristers Kalniņš2011ValmieraU102,52,5
74Rihards Kaminskis2010KuldīgaU1022
75Haralds Kadirovs2008DiagonāleU1322
76Toms Baldonis2012ValmieraU1022
77Mārtiņš Rudzītis2012ValmieraU1022
78Oskars Bajārs2013BaložiU1022
79Marks Perevalovs2011SalaspilsU1022
80Artjoms Agapkins2008BolderājaU1321,50,5
81Raivo Dukulis2012ValmieraU1011
82Fredijs Platons2009ValmieraU1311
83Katrīna Reiziņa2012SalacgrīvaU1011
84Rūdofs Andžejevskis2012ValmieraU1011

Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē

Apsveicam uzvarētājus!

Nominācija Vieta Vārds, Uzvārds Pilsēta/klubs
Vīrieši 1 Roberts Misāns Domātprieks
2 Gunārs Gribuška Ikšķile
3 Andris Keisels Rīga
Sievietes 1 Marija Magdalēna Nereda Rīga
2 Jeļena Česnokova Bolderāja
3 Liza Zaharova Bolderāja
Labākā juniore U-13 Darja Drabova Bolderāja
Labākais juniors U-13 Pēteris Kripans Valmiera
Labākā juniore U-19 Liza Zaharova Bolderāja
Labākais juniors U-19 Gunārs Gribuška Ikšķile

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsVecuma grupaPunkti kopā1.posms 19.042.posms 26.043.posms 03.054.posms 10.055.posms 17.056.posms 24.057.posms 31.05
1Roberts Misāns1986DomātprieksPieaug.831521,521,51815,522
2Gunārs Gribuška2002IkšķileU197514181221,521,5127,5
3Andris Keisels1966RīgaPieaug.692114,51815,5
4Ričards Osītis2002DobeleU195912115,51412214
5Raimonds Millers1974InčukalnsPieaug.53,56,515,5448,514,515
6Vsevolods Teterins1974DiagonālePieaug.52,591317,54136,5
7Arnis Kalniņš1967RīgaPieaug.47410915133,5
8Laimonis Zālītis1950RīgaPieaug.4312109,5411,5
9Ainārs Cirponis1969OsloPieaug.40,54,53,5351110,514
10Marija Magdalēna Nereda2000RīgaPieaug.40137,54136,55,53,5
11Gunārs Zālītis1954SalaspilsPieaug.38,544,5119144,53,5
12Kristers Lapiņš2004LimbažiU1936,5106,514,5445,5
13Jeļena Česnokova2000BolderājaPieaug.361818
14Rodrigo Jugans2005LimbažiU1931,535,54,53,5417,5
15Vladislavs Vesperis1971DABPieaug.30,511415,5
16Klāvs Norenbergs2006LimbažiU1930,54,5478,510,5
17Renis Štāls2005BauskaU1930,543,57,59,59,5
18Liza Zaharova2004BolderājaU1927,5437,51243,5
19Vsevolods Mitrevičs2005BolderājaU1927444,5117,54
20Viktors Mateiko1955RīgaPieaug.23,544,5446,58,5
21Ņikita Bakuļins2003BolderājaU19235,5943,54,53,5
22Oļegs Maļugins1965RīgaPieaug.2244410443,5
23Roberts Grišins2006RīgaU19227,53,54,563,54
24Pētris Kripans2009ValmieraU1320,54412,5
25Aleksejs Peļņiks2007BolderājaU1318,53,54,56,534
26Everts Rūdofs Lepsis2007BauskaU13183,544,55,52,54
27Raimonds Vipulis1972DABPieaug.17,54,513
28Jānis Štāls1970BauskaPieaug.163,54,544
29Jānis Bokalders1975GulbenePieaug.15,542,53,5443,5
30Guntis Bringulis1969RīgaPieaug.15443,53,5
31Vaclavs Griņevičs1946RembatePieaug.14,533,544
32Denijs Vilhelms Krauklis2005BauskaU1914,532,53,5443
33Darja Drabova2008BolderājaU1314,533,52,5342,54
34Roberts Serpāns2009KuldīgaU131443,532,53,533
35Alisa Orlova2008SalaspilsU13143,53,53,53,5
36Kirils Gavlass2007SalaspilsU1313,5322,542,53,53
37Zoja Uvačana1944RīgaPieaug.132244223
38Aleksandrs Tabunovs2009SalaspilsU13133,5333,5
39Martynas Mašanauskas2010ZolitūdeU131343,532,5
40Reinis Salcevičs2006RSPU1912,53431,52,52,52,5
41Iļja Trasko2011ZolitūdeU1312,533,52,533
42Kārlis Kalējs2010DomātprieksU101233,532,52,5
43Ņikita Vorotņikovs2011ZolitūdeU13122,53,5323
44Edgars Maļinovskis2005ViļāniU19123233333
45Grieta Laizāne2005ValmieraU19122,5332,5332,5
46Stefans Jakubaņecs2007SalaspilsU1311,533,5223
47Aleksandrs Paškovs2007SalaspilsU1311,53332,5
48Jurģis Stīpnieks2008BauskaU1310,52,52,52,52,532,52,5
49Diāna Stecka2007SalaspilsU13103,52,54
50Amanda Švirkste2008MadonaU13102,53222,51,5
51Jūlija Poļanska2003DiagonāleU199,5342,5
52Viktorija Nesanira2007BolderājaU139,5333,5
53Jāzeps Juhnevičs1943MadonaPieaug.9,51,5213,52,5
54Arvo Krebe2012BaložiU139,5232,52
55Mareks Maļinovskis1999ViļāniPieaug.9,52,52231,50
56Natālija Paškova2012SalaspilsU139,52,522,52,52
57Anna Stanēvica2006DiagonāleU198,522,5222
58Edijs Ozols1975RīgaPieaug.73,53,5
59Elizabete Kolbase2006BolderājaU19731,52,5
60Grieta Kreita2011BaložiU137,521211,512
61Fricis Kreits2013BaložiU137,521,501212
62Valdis Kociņš1989DikļiPieaug.7,52221,5
63Anna Krapivina1999DiagonālePieaug.6,542,5
64Marks Miks Miķelsoms2009ValmieraU13523
65Andrejs Cehanovičs1992JelgavaPieaug.4,54,5
66Evelīna Orlovska2010SalaspilsU134,51,53
67Jēkabs Stepiņš2010MadonaU1342,51,5
68Mārtiņš Budreika2006SalaspilsU1944
69Adrians Podenskis2007LimbažiU133,53,5
70Alekss Ganšausks2007BolderājaU133,53,5
71Maigonis Juhnevičs1974RīgaPieaug.3,53,5
72Malvīne Misāne2010DomātprieksU133,53,5
73Oļegs Grudins1992BolderājaPieaug.3,53,5
74Polina Gerasimova2007DomātprieksU133,53,5
75Neļa Kristīne Malahovska2003Rēzeknes nov.U1933
76Rihards Raginskis Repše2008SalaspilsU132,52,5
77Raitis Petrakovs2011ValmieraU1322
78Egija Akmentiņa1995ValmieraPieaug.22
79Elizabete Anspaka2011SalaspilsU131,51,5