Latvijas Dambretes federācijas Cerību kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 27.022.posms 13.033.posms 27.034.posms 10.045.posms 24.04
1Anna Ļebedinska2014Domātprieks82.03.025.031.025.026.0
2Rūta Arāja2013Bauskas BJSS79.530.58.024.07.025.0
3Barbara Vanaga2012Priekuļu novads76.014.022.036.517.5
4Madara Rēdmane2012Siguldas SS57.518.53.525.014.014.0
5Anna Kaļva2013Siguldas SS44.53.011.012.021.5
6Lote Bērziņa2013Siguldas SS43.516.55.022.03.5
7Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS33.033.0
8Lidija Zarezina2015Domātprieks32.09.023.0
9Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera30.53.024.03.5
10Estere Kalēja2015Domātprieks27.52.03.55.516.55.5
11Rēzija Rīna2014Bauskas BJSS27.013.03.56.08.0
12Amanda Līrmane2012Drabeši23.02.03.03.516.5
13Megija Anspaka2016Salaspils/DAB13.511.02.5
14Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS11.53.03.55.0
15Milana Suboča2012Bauskas BJSS10.54.53.02.53.03.0
16Kira Carenko2015Domātprieks9.53.03.02.03.5
17Luīze Keiša2016Salaspils/DAB8.52.03.02.03.02.5
18Laine Nemiro2012Baloži/DAB8.08.0
19Marta Bušujeva2012Drabeši7.52.53.01.52.02.0
20Pārsla Ziediņa2012Cēsis6.53.01.02.5
21Lote Soma Sakne2013Bauskas BJSS6.53.53.0
22Jevgenija Božukova2013Salaspils/DAB5.53.02.5
23Nikola Šantāle Skubrijeva2012Zolitūde/DAB5.53.02.5
24Airina Poļakova2012Salaspils/DAB5.03.02.0
25Līva Sāra2014Baloži (DAB)4.02.02.0
26Marta Vilce2013Bauskas BJSS2.52.5
27Anna Kronberga2014Baloži (DAB)2.02.0
28Rebeka Ogste2012Valmiera1.51.5
29Darja Muljanova2015Salaspils/DAB1.01.0
30Darja Fjodorova2012Salaspils/DAB0.00.0

Latvijas Dambretes federācijas Cerību kausa izcīņa tiešsaistē 64 lauciņu dambretē jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 27.022.posms 13.033.posms 27.034.posms 10.045.posms 24.04
1Maksims Novickis2013Domātprieks101.523.031.033.537.030.5
2Kevins Vasiļevskis2012Valmiera97.517.528.53.532.536.5
3Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks89.526.011.028.528.033.0
4Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera81.512.036.521.018.524.0
5Raivo Dukulis 2012Valmiera74.025.07.026.023.020.5
6Valters Dāboliņš2012Siguldas SS73.513.033.015.021.019.5
7Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS68.022.024.014.022.03.0
8Artjoms Suščevskis2012Baloži/DAB57.52.017.53.530.010.0
9Ivans Bogdanovs2013Domātprieks56.024.016.517.53.013.0
10Timofejs Smetaņins2014Domātprieks54.020.510.018.515.03.0
11Jēkabs Kokins2012Siguldas SS49.019.520.53.59.0
12Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB45.028.512.03.04.5
13Ņikita Parinskis2012Salaspils/DAB40.010.04.01.026.0
14Andrejs Minalto2012Salaspils/DAB40.02.03.516.520.03.0
15Kārlis Pavārs2013Baloži/DAB36.036.0
16Matvejs Zarezins2014Domātprieks35.57.028.5
17Emīls Tīlens2013Valmiera35.53.019.513.03.02.0
18Viktors Saveļjevs2013Ikšķile35.011.015.08.09.03.5
19Fjodors Ivanvskis2013Salaspils/DAB34.02.53.513.017.5
20Raiens Krastinš2012Valmiera33.53.523.07.0
21Mihails Rjabuha2012Salaspils/DAB33.59.06.04.53.018.5
22Raimonds Tatriks2012Salaspils/DAB28.01.023.03.02.0
23Gustavs Mastiņš2012Valmiera26.026.0
24Sergejs Kozlovskis2012Salaspils/DAB25.518.53.53.5
25Eduards Šmits2012Domātprieks25.03.012.010.03.0
26Maksims Polovņikovs2012Salaspils/DAB22.515.03.54.03.5
27Bruno Brengulis2012Siguldas SS22.02.519.5
28Hugo Piekutis2012Siguldas SS21.02.03.515.5
29Armands Farnasts2012Valmiera20.03.014.03.01.5
30Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS19.09.010.0
31Kristaps Ķīlis2013Baloži/DAB17.03.02.03.03.011.0
32Marks Leitāns2013Salaspils/DAB12.012.0
33Ivans Kokorevičs2012Salaspils/DAB12.02.02.08.02.0
34Olivers Alpeus2012Valmiera11.55.53.03.0
35Ernests Kivilands2012Valmiera10.03.53.53.0
36Ernests Platais2014Cēsis9.03.03.03.0
37Ēriks Ozoliņš2012Salaspils/DAB8.02.53.52.0
38Jaroslavs Kovaļevs2012Salaspils/DAB8.03.03.02.0
39Damirs Varuškins2012Salaspils/DAB8.02.03.03.0
40Artemijs Ļubickijs2012Salaspils/DAB8.01.52.03.03.0
41Marsels Ločmels2015Baloži/DAB7.51.53.52.5
42Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera7.07.0
43Hugo Kreits2015Baloži/DAB7.02.52.02.5
44Lukass Harlamovs2012Salaspils/DAB7.02.03.01.52.0
45Emīls Sloka2012Priekuļu novads6.03.01.02.0
46Matīss Rimicāns2015Bauskas BJSS6.03.03.0
47Adrians Amans2012Priekuļu novads6.02.00.03.01.0
48Markuss Kaļķis2012Bauskas BJSS4.04.0
49Adrians Ņeborskis2013Salaspils/DAB3.53.5
50Marks Čudorāns2014Cēsis3.53.5
51Gustavs Kūmiņš2012Ķegums3.03.0
52Artis Matusevičs2012Valmiera3.03.0
53Vladislavs Keziks2012Salaspils/DAB3.01.02.0
54Ņikita Bavtrjuks2013Salaspils/DAB2.02.0
55Dmitrijs Dančeskis2012Salaspils/DAB2.02.00.0
56Marks Krasula2013Salaspils/DAB2.02.0
57Mirons Aleksejevs2012Salaspils/DAB1.01.0