Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 06.012.posms 13.013.posms 20.014.posms 27.015.posms 03.02
1Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja59.531.04.024.5
2Ramona Serpāne2014Kuldīgas SS29.013.511.54.0
3Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads20.53.58.58.5
4Rūta Arāja2013Bauskas SS17.59.52.55.5
5Anna Ļebedinska2014Domātprieks10.03.53.53.0
6Adrija Nemiro2014Baloži/DAB9.03.02.04.0
7Lidija Zarezina2015Domātprieks8.52.02.54.0
8Viktorija Laba2013Pļaviņas5.52.53.0
9Tabita Bajale2013Ķegums3.53.5
10Lote Soma Sakne2013Bauskas SS3.52.51.0
11Anna Kronberga2014Baloži/DAB3.52.01.5
12Līva Dreimane2013Pļaviņas3.01.01.01.0
13Estere Kalēja2015Domātprieks2.52.5
14Viktorija Smirnova2013Ķegums2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 06.012.posms 13.013.posms 20.014.posms 27.015.posms 03.02
1Oskars Bajārs2013Baloži/DAB65.521.024.520.0
2Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS55.05.019.031.0
3Fricis Kreits2013Baloži/DAB43.53.521.019.0
4Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks34.015.05.014.0
5Maksims Novickis2013Domātprieks24.017.04.03.0
6Matvejs Zarezins2014Domātprieks11.53.54.04.0
7Ivans Bogdanovs2013Domātprieks9.52.53.04.0
8Timofejs Smetaņins2014Domātprieks9.53.04.02.5
9Emīls Tīlens2013Valmiera8.52.54.02.0
10Kristaps Ķīlis2013Baloži/DAB7.54.03.5
11Ņikita Kiseļovs2014Rīga/Bolderāja7.53.04.5
12Viktors Saveļjevs2013Ikšķile7.02.02.03.0
13Jēkabs Bērziņš2013Ķekava6.53.51.02.0
14Nils Rullis2013Valmiera6.01.52.02.5
15Reino Krebe2015Baloži/DAB6.03.03.0
16Ēriks Avotiņš2013Pļaviņas4.04.0
17Kārlis Pavārs2013Rāmava/DAB4.04.0
18Marsels Ločmels2015Baloži/DAB4.01.03.0
19Hugo Kreits2015Baloži/DAB3.51.52.0
20Teodors Kaupe2014Valmiera3.03.0
21Klāvs Zandersons2013Valmiera3.03.0
22Teodors Kotins2013Pļaviņas2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 06.012.posms 13.013.posms 20.014.posms 27.015.posms 03.02
1Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja59.531.04.024.5
2Linda Malinovska2011Rēzeknes SS55.020.020.015.0
3Natalija Paškova2012Salaspils/DAB53.528.54.021.0
4Liene Malinovska2011Rēzeknes SS48.512.523.013.0
5Alise Jaunkalne2011Valmiera45.519.017.09.5
6Grieta Kreita2011Baloži/DAB44.04.013.526.5
7Ramona Serpāne2014Kuldīgas SS29.013.511.54.0
8Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads20.53.58.58.5
9Annija Žilinska2011Diagonāle20.016.04.0
10Barbara Vanaga2012Priekuļu novads18.03.04.011.0
11Rūta Arāja2013Bauskas SS17.59.52.55.5
12Laine Nemiro2012Baloži/DAB11.03.53.04.5
13Melānija Brēde2011Valmiera11.04.04.03.0
14Marta Grāvīte2012Salacgrīva/LSNSS11.04.03.04.0
15Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera11.04.03.04.0
16Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS10.02.53.54.0
17Anna Ļebedinska2014Domātprieks10.03.53.53.0
18Anete Kate Maksima2011Valmiera9.53.03.03.5
19Adrija Nemiro2014Baloži/DAB9.03.02.04.0
20Kerolaina Kucina2011Domātprieks9.03.52.03.5
21Lidija Zarezina2015Domātprieks8.52.02.54.0
22Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB8.04.02.02.0
23Žanete Stendere2012Pļaviņas8.03.01.53.5
24Ksenija Kiseļova2011Rīga/Bolderāja7.03.53.5
25Marta Bušujeva2012Drabeši6.52.02.52.0
26Sonora Saliņa2011Pļaviņas6.51.03.02.5
27Alise Špundere2012Madonas novads6.02.53.5
28Rebeka Ogste2012Valmiera5.53.02.5
29Viktorija Laba2013Pļaviņas5.52.53.0
30Nora Golubova2012Valmiera5.01.53.5
31Amanda Līrmane2012Drabeši4.52.52.0
32Tabita Bajale2013Ķegums3.53.5
33Lote Soma Sakne2013Bauskas SS3.52.51.0
34Anna Kronberga2014Baloži/DAB3.52.01.5
35Gabriela Vilciņa2012Pļaviņas3.52.01.5
36Līva Dreimane2013Pļaviņas3.01.01.01.0
37Estere Kalēja2015Domātprieks2.52.5
38Viktorija Smirnova2013Ķegums2.02.0
39Laura Cinīte2012Valmiera1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 06.012.posms 13.013.posms 20.014.posms 27.015.posms 03.02
1Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja109.536.036.537.0
2Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB79.533.018.028.5
3Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB79.023.030.525.5
4Arvo Krebe2012Baloži/DAB76.522.032.522.0
5Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB76.024.528.523.0
6Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS68.025.525.517.0
7Oskars Bajārs2013Baloži/DAB65.521.024.520.0
8Jeļisejs Lukjaņenko2012Rīga/Bolderāja59.526.533.0
9Edvards Ladiševs2012Domātprieks56.026.522.07.5
10Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS55.05.019.031.0
11Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB44.516.012.516.0
12Fricis Kreits2013Baloži/DAB43.53.521.019.0
13Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks34.015.05.014.0
14Gustavs Gracevs2011Valmiera33.56.09.518.0
15Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB28.518.06.04.5
16Ričards Ceruss2011Bauskas SS26.514.512.0
17Maksims Novickis2013Domātprieks24.017.04.03.0
18Verners Fībigs2012Bauskas SS20.53.510.56.5
19Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads19.511.54.04.0
20Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera18.010.57.5
21Raiens Krastinš2012Valmiera14.57.53.04.0
22Lenijs Daiders2011Priekuļu novads13.08.53.01.5
23Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS12.04.04.04.0
24Kevins Vasiļevskis2012Valmiera11.54.04.03.5
25Matvejs Zarezins2014Domātprieks11.53.54.04.0
26Armands Farnasts2012Valmiera11.03.53.54.0
27Maksims Šlems2012Pļaviņas10.03.04.03.0
28Toms Baldonis2012Valmiera9.54.02.53.0
29Ivans Bogdanovs2013Domātprieks9.52.53.04.0
30Timofejs Smetaņins2014Domātprieks9.53.04.02.5
31Aivars Šetkins2012Valmiera9.01.53.04.5
32Raivo Dukulis2012Valmiera9.03.04.02.0
33Olivers Alpeus2012Valmiera9.02.53.03.5
34Artjoms Šlems2012Pļaviņas9.03.52.03.5
35Emīls Tīlens2013Valmiera8.52.54.02.0
36Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera8.02.53.02.5
37Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads8.01.53.53.0
38Kristaps Ķīlis2013Baloži/DAB7.54.03.5
39Ņikita Kiseļovs2014Rīga/Bolderāja7.53.04.5
40Miks Zvirbulis2011Valmiera7.54.03.5
41Adrians Laba2012Pļaviņas7.03.04.0
42Viktors Saveļjevs2013Ikšķile7.02.02.03.0
43Adrians Kārkliņš2012Valmiera7.03.53.5
44Ernests Kivilands2012Valmiera6.52.54.0
45Jēkabs Bērziņš2013Ķekava6.53.51.02.0
46Nils Rullis2013Valmiera6.01.52.02.5
47Reino Krebe2015Baloži/DAB6.03.03.0
48Deniss Vasiļjevs2012Rīga/Bolderāja6.03.03.0
49Oto Delikatnejs2012Pļaviņas5.53.02.5
50Markuss Muciņš2011Domātprieks5.02.52.5
51Artis Matusevics2012Valmiera5.01.52.01.5
52Mārtiņš Bērziņš2011Ķekava4.52.02.5
53Bruno Ābele2011Valmiera4.04.0
54Ēriks Avotiņš2013Pļaviņas4.04.0
55Kārlis Pavārs2013Rāmava/DAB4.04.0
56Raitis Petrakovs2011Valmiera4.04.0
57Marsels Ločmels2015Baloži/DAB4.01.03.0
58Artjoms Suščevskis2012Baloži/DAB3.53.5
59Arvīds Osipausks2011Pļaviņas3.53.5
60Hugo Kreits2015Baloži/DAB3.51.52.0
61Gustavs Mastiņš2012Valmiera3.03.0
62Teodors Kaupe2014Valmiera3.03.0
63Klāvs Zandersons2013Valmiera3.03.0
64Reinis Briežkalns2012Pļaviņas3.03.0
65Eduards Šmits2012Domātprieks3.03.0
66Mihails Istominovs2011Rīga/Bolderāja3.03.0
67Markuss Feldbergs2012Valmiera2.52.5
68Alekss Ralfs Podnieks2012Valmiera2.52.5
69Markuss Kaļķis2012Bauskas SS2.02.0
70Adrians Amans2012Priekuļu novads2.02.0
71Teodors Kotins2013Pļaviņas2.02.0
72Emīls Sloka2012Priekuļu novads2.02.0
73Endijs Stapulionis2012Priekuļu novads2.02.0