Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 10.012.posms 17.013.posms 24.014.posms 31.015.posms 07.02
1Elizabete Norenberga2003Limbaži/LSNSS41.518.523.0
2Jeļizaveta Zaharova2004Rīga/Bolderāja26.013.013.0
3Malvīne Misāne2010Domātprieks24.024.0
4Alisa Orlova2008Salaspils/DAB20.53.017.5
5Amanda Švirkste2008Madonas SS14.52.512.0
6Natālija Paškova2012Salaspils/DAB6.03.03.0
7Zane Lea Zunda2010Bauskas SS6.02.53.5
8Marta Vaļģe2009Valmiera4.52.02.5
9Diāna Stecka2007Salaspils/DAB3.53.5
10Denija Kemze2010Valmiera3.03.0
11Polina Gerasimova2007Domātprieks3.03.0
12Amanda Līrmane2012Drabeši2.52.5
13Sanija Kandere2010Madonas SS2.52.5
14Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsis2.52.5
15Barbara Vanaga2012Priekuļi2.02.0
16Alise Špundere2012Madonas SS1.51.5
17Marta Bušujeva2012Drabeši1.51.5
18Arta Emīlija Bite2012Valmiera1.51.5

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 10.012.posms 17.013.posms 24.014.posms 31.015.posms 07.02
1Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS55.523.032.5
2Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS54.528.026.5
3Ričards Osītis2002Dobeles SS48.026.022.0
4Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS40.015.025.0
5Pēteris Kripans2009Domātprieks28.07.520.5
6Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas SS22.016.06.0
7Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS22.011.011.0
8Reinis Štāls2005Bauskas SS21.521.5
9Renards Helfehts2003Siguldas SS19.519.5
10Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas SS19.55.514.0
11Kārlis Kalējs2010Domātprieks18.09.09.0
12Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13.010.03.0
13Ernests Kalniņš2010Domātprieks11.54.57.0
14Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB6.53.03.5
15Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.02.53.5
16Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS6.03.03.0
17Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB5.03.02.0
18Eduards Betlers2010Domātprieks3.03.0
19Edgars Malinovskis2005Rēzeknes novads3.03.0
20Emīls Sloka2012Priekuļi2.52.5
21Kevins Vasiļevskis2012Valmiera2.52.5
22Dāvis Bušujevs2007Cēsis2.52.5
23Edgars Ungurs2007Amata2.52.5
24Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS2.52.5
25Ričards Ceruss2011Bauskas SS2.52.5
26Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS2.52.5
27Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi2.02.0
28Kristers Līrmanis2009Drabeši2.02.0
29Toms Bušujevs2009Drabeši1.51.5
30Adrians Kārkliņš2012Valmiera0.00.0
31Jēkabs Podnieks2004Valmiera0.00.0

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē sievietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 10.012.posms 17.013.posms 24.014.posms 31.015.posms 07.02
1Antra Valnere1967Ropaži52.524.028.5
2Elizabete Norenberga2003Limbaži/LSNSS41.518.523.0
3Laura Kronberga1985Baloži/DAB36.517.019.5
4Marija Magdalēna Nereda2000Rīga/LSNSS35.520.515.0
5Jeļizaveta Zaharova2004Rīga/Bolderāja26.013.013.0
6Malvīne Misāne2010Domātprieks24.024.0
7Alisa Orlova2008Salaspils/DAB20.53.017.5
8Amanda Švirkste2008Madonas SS14.52.512.0
9Zoja Uvačana1944Rīga14.56.58.0
10Natālija Paškova2012Salaspils/DAB6.03.03.0
11Zane Lea Zunda2010Bauskas SS6.02.53.5
12Marta Vaļģe2009Valmiera4.52.02.5
13Diāna Stecka2007Salaspils/DAB3.53.5
14Denija Kemze2010Valmiera3.03.0
15Polina Gerasimova2007Domātprieks3.03.0
16Amanda Līrmane2012Drabeši2.52.5
17Sanija Kandere2010Madonas SS2.52.5
18Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsis2.52.5
19Barbara Vanaga2012Priekuļi2.02.0
20Alise Špundere2012Madonas SS1.51.5
21Marta Bušujeva2012Drabeši1.51.5
22Arta Emīlija Bite2012Valmiera1.51.5

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē vīriešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 10.012.posms 17.013.posms 24.014.posms 31.015.posms 07.02
1Raimonds Millers1973Inčukalns66.536.030.5
2Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS55.523.032.5
3Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS54.528.026.5
4Jānis Štāls1970Bauska51.533.018.5
5Ričards Osītis2002Dobeles SS48.026.022.0
6Laimonis Zālītis1950Rīga47.030.516.5
7Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS40.015.025.0
8Roberts Misāns1986Domātprieks36.036.0
9Pēteris Kripans2009Domātprieks28.07.520.5
10Jevgenijs Matvejevs1980Rīga25.025.0
11Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas SS22.016.06.0
12Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS22.011.011.0
13Reinis Štāls2005Bauskas SS21.521.5
14Renards Helfehts2003Siguldas SS19.519.5
15Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas SS19.55.514.0
16Kārlis Kalējs2010Domātprieks18.09.09.0
17Māris Ozoliņš1964Garkalnes novads16.512.04.5
18Guntis Bringulis1969Rīga14.014.0
19Ainārs Cirponis1969Oslo13.03.010.0
20Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13.010.03.0
21Ernests Kalniņš2010Domātprieks11.54.57.0
22Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB6.53.03.5
23Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.02.53.5
24Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS6.03.03.0
25Vjačeslavs Lukaševičs1989Krāslava5.02.03.0
26Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB5.03.02.0
27Jāzeps Juhnevičs1943Madona3.53.5
28Valdis Kociņš1989Dikļi3.53.5
29Eduards Betlers2010Domātprieks3.03.0
30Edgars Malinovskis2005Rēzeknes novads3.03.0
31Emīls Sloka2012Priekuļi2.52.5
32Kevins Vasiļevskis2012Valmiera2.52.5
33Dāvis Bušujevs2007Cēsis2.52.5
34Edgars Ungurs2007Amata2.52.5
35Tadeušs Turonoks1949Svente2.52.5
36Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS2.52.5
37Ričards Ceruss2011Bauskas SS2.52.5
38Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS2.52.5
39Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi2.02.0
40Kristers Līrmanis2009Drabeši2.02.0
41Toms Bušujevs2009Drabeši1.51.5
42Adrians Kārkliņš2012Valmiera0.00.0
43Jēkabs Podnieks2004Valmiera0.00.0