Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 08.012.posms 15.013.posms 22.014.posms 29.015.posms 05.02
1Amanda Švirkste2008Madona36.522.014.5
2Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja30.510.520.0
3Alisa Orlova2008Salaspils/DAB28.53.525.0
4Ance Zālmane2008Siguldas SS27.011.515.5
5Diāna Malofeja2009Liepupe/LSNSS26.526.5
6Zane Lea Zunda2010Bauskas SS18.57.011.5
7Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja17.03.513.5
8Keita Enija Platā2008Bauskas SS16.012.53.5
9Grieta Kreita2011Baloži/DAB8.04.04.0
10Marta Vaļģe2009Valmiera7.54.03.5
11Elīna Arāja2010Bauskas SS7.54.03.5
12Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB7.53.54.0
13Natalija Paškova2012Salaspils/DAB7.04.03.0
14Arta Emīlija Bite2012Valmiera7.03.53.5
15Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB7.03.53.5
16Linda Malinovska2011Rēzeknes nov. BJSS7.03.04.0
17Nikola Šakele2008Bauskas SS6.54.02.5
18Denija Kemze2010Valmiera6.53.03.5
19Liene Malinovska2011Rēzeknes nov. BJSS6.53.53.0
20Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB5.52.53.0
21Elizabete Lintere2009Valmiera5.03.02.0
22Rūta Arāja2013Bauskas SS5.03.02.0
23Dārta Novika2008Salaspils/DAB4.51.03.5
24Milana Fideline2010Zolitūde/DAB4.52.02.5
25Alise Špundere2011Madonas SS4.02.02.0
26Ferbera Eva2010Priekuļu novads4.02.02.0
27Sabīne Miķelsone2009Priekuļu novads3.52.01.5
28Amanda Opočkina2008Bauskas SS3.03.0
29Sanija Kandere2010Madonas SS2.52.5
30Kemdija Štrikmane2010Pļaviņas2.52.5
31Lita Zonne2009Priekuļu novads2.02.0
32Katrīna Borokova2010Pļaviņas1.51.5

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 08.012.posms 15.013.posms 22.014.posms 29.015.posms 05.02
1Roberts Maikūns2010Bauskas SS54.532.522.0
2Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja32.54.028.5
3Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS26.020.06.0
4Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB22.519.03.5
5Trasko Iļja2011Zolitūde/DAB21.021.0
6Oskars Bajārs2013Baloži/DAB20.09.510.5
7Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB19.019.0
8Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB16.513.53.0
9Jēkabs Stepiņš2010Madonas SS16.03.512.5
10Ričards Ceruss2011Bauskas SS13.54.09.5
11Arvo Krebe2012Baloži/DAB8.04.04.0
12Edvards Tiščenko2010Valmiera7.03.04.0
13Fricis Kreits2013Baloži/DAB7.03.53.5
14Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.52.54.0
15Elans Eglītis2010Valmiera6.53.53.0
16Rems Jākobsons2010Valmiera6.03.03.0
17Gustavs Teclofs2010Valmiera5.53.02.5
18Toms Paulis Kavīte2010Valmiera5.52.53.0
19Zidans Sehata2010Domātprieks5.02.52.5
20Marks Miks Miķelsons2009Valmiera4.51.03.5
21Toms Bušujevs2009Drabeši4.02.02.0
22Laimiņš Mastiņš2009Valmiera3.53.5
23Edvards Augusts Andžejevskis2010Valmiera3.53.5
24Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS3.53.5
25Marko Krebe2010Baloži/DAB3.52.51.0
26Artjoms Ļeonovs2009Diagonāle3.03.0
27Kevins Vasiļevskis2012Valmiera3.03.0
28Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB3.03.0
29Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS3.03.0
30Dāvis Krodzenieks2010Drabeši3.03.0
31Kristers Līrmanis2009Drabeši2.52.5
32Adrians Kārkliņš2010Pļaviņas2.52.5
33Ričards Vintēns2010Priekuļi2.02.0
34Kirils Morozovs2009Rīga/Bolderāja2.02.0
35Arturs Ivanovs2010Salaspils/DAB2.02.0
36Pjotrs Muļjanovs2010Salaspils/DAB2.02.0
37Viktors Saveļjevs2013Ikšķile1.51.5
38Matvejs Siņavskis2010Rīga/Bolderāja1.51.5

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 08.012.posms 15.013.posms 22.014.posms 29.015.posms 05.02
1Amanda Švirkste2008Madona36.522.014.5
2Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja30.510.520.0
3Alisa Orlova2008Salaspils/DAB28.53.525.0
4Ance Zālmane2008Siguldas SS27.011.515.5
5Diāna Malofeja2009Liepupe/LSNSS26.526.5
6Polina Gerasimova2007Domātprieks24.015.58.5
7Diāna Stecka2007Salaspils/DAB23.018.05.0
8Zane Lea Zunda2010Bauskas SS18.57.011.5
9Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja17.03.513.5
10Keita Enija Platā2008Bauskas SS16.012.53.5
11Maruta Opočķina2006Bauskas SS8.58.5
12Grieta Kreita2011Baloži/DAB8.04.04.0
13Remāte Kalniņa2007Diagonāle7.57.5
14Marta Vaļģe2009Valmiera7.54.03.5
15Elīna Arāja2010Bauskas SS7.54.03.5
16Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB7.53.54.0
17Natalija Paškova2012Salaspils/DAB7.04.03.0
18Arta Emīlija Bite2012Valmiera7.03.53.5
19Terēze Stepiņa2007Madonas SS7.03.53.5
20Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB7.03.53.5
21Linda Malinovska2011Rēzeknes SS7.03.04.0
22Nikola Šakele2008Bauskas SS6.54.02.5
23Denija Kemze2010Valmiera6.53.03.5
24Liene Malinovska2011Rēzeknes SS6.53.53.0
25Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB5.52.53.0
26Elizabete Lintere2009Valmiera5.03.02.0
27Rūta Arāja2013Bauskas SS5.03.02.0
28Dārta Novika2008Salaspils/DAB4.51.03.5
29Milana Fideline2010Zolitūde/DAB4.52.02.5
30Alise Špundere2011Madonas SS4.02.02.0
31Ferbera Eva2010Priekuļu novads4.02.02.0
32Sabīne Miķelsone2009Priekuļu novads3.52.01.5
33Amanda Opočkina2008Bauskas SS3.03.0
34Viktorija Nesanira2007Rīga/Bolderāja2.52.5
35Sanija Kandere2010Madonas SS2.52.5
36Kemdija Štrikmane2010Pļaviņas2.52.5
37Lita Zonne2009Priekuļu novads2.02.0
38Katrīna Borokova2010Pļaviņas1.51.5

Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 08.012.posms 15.013.posms 22.014.posms 29.015.posms 05.02
1Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS63.530.533.0
2Roberts Maikūns2010Bauskas SS54.532.522.0
3Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS53.536.017.5
4Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas SS53.523.030.5
5Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas SS52.528.524.0
6Aleksejs Peļņiks2007Rīga/Bolderāja47.524.523.0
7Vsevolods Mitrēvičs2005Rīga/Bolderāja42.516.526.0
8Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS37.037.0
9Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB35.514.521.0
10Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja32.54.028.5
11Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB29.525.54.0
12Roberts Serpāns2009Kuldīgas SS26.020.06.0
13Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB22.519.03.5
14Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB22.56.016.5
15Trasko Iļja2011Zolitūde/DAB21.021.0
16Oskars Bajārs2013Baloži/DAB20.09.510.5
17Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB19.019.0
18Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB16.513.53.0
19Jēkabs Stepiņš2010Madonas SS16.03.512.5
20Ričards Ceruss2011Bauskas SS13.54.09.5
21Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB9.05.04.0
22Arvo Krebe2012Baloži/DAB8.04.04.0
23Edvards Tiščenko2010Valmiera7.03.04.0
24Edgars Malinovskis2005Rēzeknes novads7.03.53.5
25Fricis Kreits2013Baloži/DAB7.03.53.5
26Jurģis Stīpnieks2008Bauskas SS6.52.54.0
27Elans Eglītis2010Valmiera6.53.53.0
28Reinis Salcevičs2006RSP6.53.03.5
29Edgars Ungurs2007Amata6.03.03.0
30Rems Jākobsons2010Valmiera6.03.03.0
31Gustavs Teclofs2010Valmiera5.53.02.5
32Toms Paulis Kavīte2010Valmiera5.52.53.0
33Zidans Sehata2010Domātprieks5.02.52.5
34Marks Miks Miķelsons2009Valmiera4.51.03.5
35Toms Bušujevs2009Drabeši4.02.02.0
36Dāvis Bušujevs2007Drabeši4.01.52.5
37Laimiņš Mastiņš2009Valmiera3.53.5
38Edvards Augusts Andžejevskis2010Valmiera3.53.5
39Rodrigo Ābelītis2006Rīga/Jugla3.53.5
40Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS3.53.5
41Marko Krebe2010Baloži/DAB3.52.51.0
42Artjoms Ļeonovs2009Diagonāle3.03.0
43Kevins Vasiļevskis2012Valmiera3.03.0
44Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB3.03.0
45Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS3.03.0
46Dāvis Krodzenieks2010Drabeši3.03.0
47Kristers Līrmanis2009Drabeši2.52.5
48Adrians Kārkliņš2010Pļaviņas2.52.5
49Ričards Vintēns2010Priekuļi2.02.0
50Kirils Morozovs2009Rīga/Bolderāja2.02.0
51Arturs Ivanovs2010Salaspils/DAB2.02.0
52Pjotrs Muļjanovs2010Salaspils/DAB2.02.0
53Viktors Saveļjevs2013Ikšķile1.51.5
54Matvejs Siņavskis2010Rīga/Bolderāja1.51.5
55Alekss Gansausks2007Rīga/Bolderāja1.51.5