Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 05.122.posms 12.123.posms 19.124.posms 26.125.posms 02.01
1Amanda Švirkste2008Madonas BJSS59,017,59,517,519,522,0
2Denija Kemze2010Valmiera55,016,514,015,523,0
3Alisa Orlova2008Salaspils/DAB53,517,516,519,5
4Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB47,521,010,510,516,0
5Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS37,024,013,0
6Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS23,09,08,06,0
7Darja Drabova2008Bolderājas JP15,015,0
8Anda Reine2006Limbažu NSS6,06,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 05.122.posms 12.123.posms 19.124.posms 26.125.posms 02.01
1Kristers Lapiņš2004Limbažu NSS96,532,525,532,025,532,0
2Pēteris Kripans2009Domātprieks87,519,527,530,018,030,0
3Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas NBJSS77,024,021,025,522,527,5
4Roberts Grišins2006Limbažu NSS74,027,022,012,025,0
5Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS69,525,018,520,524,0
6Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS43,015,013,014,014,013,0
7Jānis Viļačevskis2008Viļaka25,011,56,08,0
8Rodrigo Ābelītis2006Limbažu NSS18,518,5
9Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB15,515,5
10Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS14,014,0
11Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB13,513,5
12Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13,013,0
13Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB12,012,0
14Leino Daiders2014Priekuļi/DAB10,010,0
15Niks Veidemanis2003Tukums9,59,5

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē sievietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 05.122.posms 12.123.posms 19.124.posms 26.125.posms 02.01
1Marija Magdalēna Nereda2000Domātprieks110,037,036,536,536,0
2Antra Valnere1967Ropaži91,033,028,030,0
3Zoja Uvačana1944Rīgas SVK66,522,016,023,021,517,0
4Amanda Švirkste2008Madonas BJSS59,017,59,517,519,522,0
5Denija Kemze2010Valmiera55,016,514,015,523,0
6Alisa Orlova2008Salaspils/DAB53,517,516,519,5
7Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB47,521,010,510,516,0
8Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS37,024,013,0
9Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS23,09,08,06,0
10Darja Drabova2008Bolderājas JP15,015,0
11Anda Reine2006Limbažu NSS6,06,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē vīriešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 05.122.posms 12.123.posms 19.124.posms 26.125.posms 02.01
1Kristers Lapiņš2004Limbažu NSS96,532,525,532,025,532,0
2Raimonds Millers1973Baltais Kauliņš91,023,022,032,036,0
3Pēteris Kripans2009Domātprieks87,519,527,530,018,030,0
4Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas NBJSS77,024,021,025,522,527,5
5Roberts Grišins2006Limbažu NSS74,027,022,012,025,0
6Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS69,525,018,520,524,0
7Ainars Cirponis1969Oslo/Norvēģija69,524,521,024,020,5
8Jāzeps Juhnevičs1943Madonas BJSS63,023,020,020,017,018,0
9Leonīds Paturskis1963Rīgas SVK48,530,018,5
10Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS43,015,013,014,014,013,0
11Gunārs Zālītis1954Salaspils30,030,0
12Māris Ozolinš1964Baltezers27,527,5
13Jānis Viļačevskis2008Viļaka25,011,56,08,0
14Rodrigo Ābelītis2006Limbažu NSS18,518,5
15Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB15,515,5
16Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS14,014,0
17Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB13,513,5
18Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13,013,0
19Uldis Varnevičs1976Bauskas Prātnieks12,512,5
20Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB12,012,0
20Leino Daiders2014Priekuļi/DAB10,010,0
21Niks Veidemanis2003Tukums9,59,5