Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 03.122.posms 10.123.posms 17.124.posms 23.125.posms 30.12
1Malvīne Misāne2010Domātprieks96,536,028,032,5
2Darja Drabova2008Bolderājas JP76,57,030,522,523,5
3Amanda Švirkste2008Madonas BJSS68,015,526,011,017,025,0
4Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS64,528,56,030,0
5Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB63,522,023,018,515,03,5
6Alisa Orlova2008Salaspils/DAB54,513,519,521,5
7Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS46,020,010,02,016,0
8Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB32,512,03,514,06,5
9Alise Jaunkalne2011Valmiera28,53,08,017,53,0
10Denija Kemze2010Valmiera27,513,53,53,510,53,5
11Grieta Kreita2011Baloži/DAB25,03,510,011,53,0
12Nikola Šakele2008Bauskas NBJSS22,04,014,53,53,0
13Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS21,514,54,52,5
14Milana Fideline2010Zolitūde/DAB20,07,03,53,04,09,0
15Natalija Paškova2011Salaspils/DAB19,58,06,05,5
16Keita Enija Platā2008Bauskas NBJSS15,515,5
17Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS11,53,53,05,03,0
18Marta Vaļģe2009Valmiera10,03,53,03,5
19Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Priekuļu novads9,53,03,53,02,0
20Elīna Arāja2010Bauskas NBJSS9,09,0
21Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB8,55,03,5
22Elizabete Lintere2009Valmiera8,53,02,02,53,02,0
23Daniela Kerane2008Dobeles SS8,03,02,52,02,02,5
24Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,52,52,52,52,5
25Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS6,03,01,51,5
26Džesika Zepa2010Degumnieki4,52,01,01,5
27Nastja Isakova2009Bolderājas JP3,03,0
28Anete Kate Maksima2011Valmiera2,01,01,0
29Justīne Mieriņa2014Madonas BJSS1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 03.122.posms 10.123.posms 17.124.posms 23.125.posms 30.12
1Pēteris Kripans2009Domātprieks109,032,536,536,036,036,5
2Kārlis Kalējs2010Domātprieks76,524,524,015,523,528,0
3Ernests Kalniņš2010Domātprieks75,521,020,533,018,021,5
4Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB64,03,524,026,014,0
5Roberts Maikūns2010Bauskas NBJSS61,516,52,525,019,017,5
6Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS61,06,018,530,512,0
7Alens Veņikovs2009Bauskas NBJSS47,011,02,516,519,5
8Jurģis Stīpnieks2008Bauskas NBJSS46,520,526,0
9Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP43,017,512,513,011,0
10Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB38,59,09,020,54,5
11Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB33,017,55,510,0
12Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB32,519,513,0
13Arvo Krebe2012Baloži/DAB28,528,5
14Eduards Betlers2010Domātprieks25,525,5
15Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB25,025,0
16Oskars Bajārs2013Baloži/DAB22,018,53,5
17Edvards Tiščenko2010Valmiera20,53,014,53,0
18Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB20,016,53,5
19Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS18,518,5
20Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB16,53,53,03,59,5
21Alekss Subočs2010Bauskas NBJSS14,02,03,51,58,52,0
22Atis Paeglis2008Rembate13,510,03,5
23Fricis Kreits2013Baloži/DAB11,03,03,54,52,02,5
24Rihards Kaminskis2010Kuldīgas NSS10,54,03,53,0
25Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB9,03,52,53,0
26Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS8,57,01,5
27Raitis Petrakovs2011Valmiera8,03.02,52,5
28Elans Eglītis2010Valmiera8,03,02,52,5
29Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS7,57,5
30Jānis Viļčevskis2008Viļaka7,53,02,52,0
31Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB7,53,02,02,52,0
32Agris Strauja2009Dobeles SS7,52,52,52,52,02,5
33Zidans Sehata2010Domātprieks7,03,53,5
34Alekss Miruškins2011Valmiera5,53,02,5
35Alivis Antonovs2012Madonas BJSS4,52,52,0
36Reinis Apsītis2013Valmiera4,02,02,0
37Gustavs Gracevs2011Valmiera3,53,5
38Laimiņš Mastiņš2009Valmiera3,53,5
39Mārcis Āboltiņš2011Priekuļi/DAB3,03,0
40Mārtiņš Liepiņš2011Siguldas SS3,03,0
41Adrians Kārkliņš2012Valmiera3,03,0
42Toms Paulis Kavite2010Valmiera3,03,0
43Leino Daiders2014Priekuļi/DAB3,03,0
44Raivo Dukulis2012Valmiera3,03,0
45Emīls Tīlens2013Valmiera3,03,0
46Olivers Alpeus2012Valmiera3,03,0
47Miks Zvirbulis2011Valmiera3,03,0
48Kevins Vasiļevskis2012Valmiera3,03,0
49Krišs Klaucāns2013Priekuļi/DAB3,03,0
50Markuss Strazdiņš2009Valmiera2,52,5
51Nils Rullis2013Valmiera2,02,0
52Leno Daiders2014Priekuļi/DAB2,02,0
53Edvards Lietavietis2014Priekuļi/DAB1,51,5
54Mārcis Supe2013Priekuļi/DAB1,51,5
55Roberts Andersons2012Priekuļi/DAB1,50,51,0
56Bruno Ābele2011Valmiera1,01,0
57Ralfss Krebss2009Bauskas NBJSS1,01,0
58Mareks Rēvals2010Viļaka1,01,0
59Adrins Kārkliņš2012Valmiera1,01,0
60Žaks Židavs2012Priekuļi/DAB1,01,0
61Pauls Ezeriņš2014Madonas BJSS1,01,0
62Jānis Artūrs Lingarts2012Priekuļi/DAB0,00,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 03.122.posms 10.123.posms 17.124.posms 23.125.posms 30.12
1Malvīne Misāne2010Domātprieks96,536,028,032,5
2Darja Drabova2008Bolderājas JP76,57,030,522,523,5
3Amanda Švirkste2008Madonas BJSS68,015,526,011,017,025,0
4Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS64,528,56,030,0
5Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB63,522,023,018,515,03,5
6Alisa Orlova2008Salaspils/DAB54,513,519,521,5
7Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS46,020,010,02,016,0
8Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB32,512,03,514,06,5
9Alise Jaunkalne2011Valmiera28,53,08,017,53,0
10Denija Kemze2010Valmiera27,513,53,53,510,53,5
11Grieta Kreita2011Baloži/DAB25,03,510,011,53,0
12Nikola Šakele2008Bauskas NBJSS22,04,014,53,53,0
13Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS21,514,54,52,5
14Milana Fideline2010Zolitūde/DAB20,07,03,53,04,09,0
15Natalija Paškova2011Salaspils/DAB19,58,06,05,5
16Keita Enija Platā2008Bauskas NBJSS15,515,5
17Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS11,53,53,05,03,0
18Marta Vaļģe2009Valmiera10,03,53,03,5
19Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Priekuļu novads9,53,03,53,02,0
20Elīna Arāja2010Bauskas NBJSS9,09,0
21Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB8,55,03,5
22Elizabete Lintere2009Valmiera8,53,02,02,53,02,0
23Daniela Kerane2008Dobeles SS8,03,02,52,02,02,5
24Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,52,52,52,52,5
25Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS6,03,01,51,5
26Džesika Zepa2010Degumnieki4,52,01,01,5
27Maruta Opočkina2006Bauskas NBJSS4,04,0
28Taiga Matvejeva2007Rīga3,03,0
29Nastja Isakova2009Bolderājas JP3,03,0
30Anete Kate Maksima2011Valmiera2,01,01,0
31Justīne Mieriņa2014Madonas BJSS1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 03.122.posms 10.123.posms 17.124.posms 23.125.posms 30.12
1Pēteris Kripans2009Domātprieks109,032,536,536,036,036,5
2Roberts Grišins2006Limbažu NSS89,530,530,528,522,5
3Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas NBJSS88,023,032,521,532,5
4Kārlis Kalējs2010Domātprieks76,524,524,015,523,528,0
5Ernests Kalniņš2010Domātprieks75,521,020,533,018,021,5
6Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS74,026,521,526,015,0
7Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB64,03,524,026,014,0
8Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB64,025,023,016,08,0
9Roberts Maikūns2010Bauskas NBJSS61,516,52,525,019,017,5
10Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS61,06,018,530,512,0
11Alens Veņikovs2009Bauskas NBJSS47,011,02,516,519,5
12Jurģis Stīpnieks2008Bauskas NBJSS46,520,526,0
13Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP43,017,512,513,011,0
14Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB38,59,09,020,54,5
15Kirills Gavlass2007Salaspils/DAB36,08,011,012,013,03,5
16Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB33,017,55,510,0
17Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB32,519,513,0
18Arvo Krebe2012Baloži/DAB28,528,5
19Eduards Betlers2010Domātprieks25,525,5
20Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB25,025,0
21Oskars Bajārs2013Baloži/DAB22,018,53,5
22Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB20,520,5
23Edvards Tiščenko2010Valmiera20,53,014,53,0
24Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB20,016,53,5
25Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS18,518,5
26Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB16,53,53,03,59,5
27Alekss Subočs2010Bauskas NBJSS14,02,03,51,58,52,0
28Atis Paeglis2008Rembate13,510,03,5
29Fricis Kreits2013Baloži/DAB11,03,03,54,52,02,5
30Rihards Kaminskis2010Kuldīgas NSS10,54,03,53,0
31Edgars Ungurs2007Priekuļi/DAB9,53,50,53,03,02,5
32Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB9,03,52,53,0
33Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS8,57,01,5
34Raitis Petrakovs2011Valmiera8,03.02,52,5
35Elans Eglītis2010Valmiera8,03,02,52,5
36Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS7,57,5
37Jānis Viļčevskis2008Viļaka7,53,02,52,0
38Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB7,53,02,02,52,0
39Agris Strauja2009Dobeles SS7,52,52,52,52,02,5
40Zidans Sehata2010Domātprieks7,03,53,5
41Normunds Vimba2007Dobeles SS7,03,53,5
42Alekss Miruškins2011Valmiera5,53,02,5
43Alivis Antonovs2012Madonas BJSS4,52,52,0
44Artis Barauskis2006Bauskas NBJSS4,04,0
45Reinis Apsītis2013Valmiera4,02,02,0
46Gustavs Gracevs2011Valmiera3,53,5
47Laimiņš Mastiņš2009Valmiera3,53,5
48Mārcis Āboltiņš2011Priekuļi/DAB3,03,0
49Mārtiņš Liepiņš2011Siguldas SS3,03,0
50Adrians Kārkliņš2012Valmiera3,03,0
51Toms Paulis Kavite2010Valmiera3,03,0
52Leino Daiders2014Priekuļi/DAB3,03,0
53Raivo Dukulis2012Valmiera3,03,0
54Emīls Tīlens2013Valmiera3,03,0
55Olivers Alpeus2012Valmiera3,03,0
56Miks Zvirbulis2011Valmiera3,03,0
57Kevins Vasiļevskis2012Valmiera3,03,0
58Krišs Klaucāns2013Priekuļi/DAB3,03,0
59Markuss Strazdiņš2009Valmiera2,52,5
60Nils Rullis2013Valmiera2,02,0
61Leno Daiders2014Priekuļi/DAB2,02,0
62Edvards Lietavietis2014Priekuļi/DAB1,51,5
63Mārcis Supe2013Priekuļi/DAB1,51,5
64Roberts Andersons2012Priekuļi/DAB1,50,51,0
65Bruno Ābele2011Valmiera1,01,0
66Ralfss Krebss2009Bauskas NBJSS1,01,0
67Mareks Rēvals2010Viļaka1,01,0
68Adrins Kārkliņš2012Valmiera1,01,0
69Žaks Židavs2012Priekuļi/DAB1,01,0
70Pauls Ezeriņš2014Madonas BJSS1,01,0
71Jānis Artūrs Lingarts2012Priekuļi/DAB0,00,0