Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 01.122.posms 08.123.posms 15.124.posms 22.125.posms 29.12
1Alise Misāne2014Domātprieks109,536,536,536,5
2Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS59,521,023,012,515,512,5
3Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Priekuļi/DAB50,512,520,016,014,57,0
4Anna Ļebedinska2014Domātprieks45,04,022,04,019,03,0
5Rēzija Rīna2014Bauskas NBJSS30,53,52,54,018,08,5
6Rūta Arāja2014Bauskas NBJSS22,53,519,0
7Estere Kalēja2015Domātprieks10,53,03,04,02,53,5
8Anna Kaļva2013Siguldas SS9,54,03,02,52,5
9Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS9,03,03,03,0
10Bormane Laura Līga2014Valmiera6,03,03,0
11Mia Kļavniece2014Rīgas SP4,01,52,50,0
12Emīlija Māra Meldere2014Valmiera3,51,02,5
13Lote Soma-Sakne2013Bauskas NBJSS3,03,0
14Džesika Zepa2013Degumnieki2,52,5
15Rebeka Marija Bādere2014Kuldīgas NSS2,52,5
16Tabita Bajāle2013Ķegums2,02,0
17Emīlija Lapiņa2014Bauskas NBJSS1,51,5

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 01.122.posms 08.123.posms 15.124.posms 22.125.posms 29.12
1Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks89,518,08,528,525,036,0
2Fricis Kreits2013Baloži/DAB67,519,014,024,013,524,5
3Toms Andersons2014Salaspils/DAB63,023,017,03,523,015,5
4Oskars Bajārs2013Baloži/DAB50,07,516,07,526,5
5Ivans Bogdanovs2013Domātprieks39,53,55,04,030,53,5
6Maksims Novickis2013Domātprieks27,59,57,56,510,53,0
7Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB24,56,03,015,03,52,5
8Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB23,515,54,04,04,04,0
9Danny Sokols2013Zolitūde/DAB19,54,03,54,03,511,5
10Ernests Platais2014Cēsu novads19,04,06,54,08,5
11Deniss Mihailovs2014Zolitūde/DAB11,54,02,54,03,5
12Ernests Kalvāns2015Priekuļi/DAB11,02,54,04,03,01,5
13Krišs Klaucāns2013Priekuļi/DAB11,03,03,52,54,03,5
14Jēkabs Mālnieks2013Degumnieki11,04,01,53,53,5
15Emīls Tīlens2013Valmiera10,03,03,53,03,03,5
16Timofejs Smetaņins2014Domātprieks10,03,03,03,03,53,5
17Kārlis Dimitrijevs2013Priekuļi/DAB10,02,04,03,03,0
18Kristaps Kalniņš2015Domātprieks10,03,02,03,02,54,0
19Leino Daiders2014Priekuļi/DAB9,52,03,52,53,03,0
20Keidans Prasads2014Valmiera9,52,52,03,03,53,0
21Hugo Kreits2015Baloži/DAB8,52,51,02,03,52,5
22Džeimss Jānis Zeps2013Degumnieki8,51,03,03,52,0
23Apsītis Reinis2013Valmiera8,52,02,54,0
24Mārcis Supe2013Priekuļi/DAB8,03,02,02,01,53,0
25Edvards Lietavietis2014Priekuļi/DAB8,03,02,03,0
26Jānis Klīdzējs2014Valmiera7,52,52,03,01,0
27Salvis Jočis2013Valmiera7,51,53,52,5
28Ričards Kviesītis2014Valmiera7,02,53,01,51,5
29Pauls Salnits2013Priekuļi/DAB7,01,52,52,02,02,5
30Olivers Gamuls2015Domātprieks6,52,02,52,0
31Justs Salnits2014Priekuļi/DAB6,02,02,01,02,0
32Gustavs Reima2014Valmiera5,53,02,5
33Marks Čudorāns2014Priekuļi/DAB5,03,02,0
34Nils Rullis2013Valmiera5,03,02,0
35Edvards Tomsons2014Valmiera4,53,01,5
36Marsels Locmels2015Baloži/DAB3,03,0
37Ralfs Zvejnieks2014Bauskas NBJSS3,03,0
38Raivo Ekerts2014Salaspils/DAB3,03,0
39Patriks Kaļķis2014Bauskas NBJSS2,52,5
40Andris Graudiņš2014Madonas BJSS2,02,0
41Marks Paegle2014Valmiera2,02,0
42Gustavs Vītoliņš2013Kuldīgas NSS1,51,5
43Ernests Rumbenieks2013Zolitūde/DAB1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 01.122.posms 08.123.posms 15.124.posms 22.125.posms 29.12
1Alise Misāne2014Domātprieks109,536,536,536,5
2Alise Jaunkalne2011Valmiera88,013,526,531,026,530,5
3Grieta Kreita2011Baloži/DAB83,525,019,033,025,5
4Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS78,033,024,010,521,014,5
5Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS69,526,015,08,511,528,5
6Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS59,521,023,012,515,512,5
7Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Priekuļi/DAB50,512,520,016,014,57,0
8Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB49,517,04,04,022,010,5
9Natalija Paškova2012Salaspils/DAB47,011,511,524,0
10Anna Ļebedinska2014Domātprieks45,04,022,04,019,03,0
11Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB39,04,03,518,04,017,0
12Rēzija Rīna2014Bauskas NBJSS30,53,52,54,018,08,5
13Alise Bondarenko2011Siguldas SS27,03,04,020,0
14Rūta Arāja2014Bauskas NBJSS22,53,519,0
15Milana Suboča2012Bauskas NBJSS18,510,54,03,54,0
16Rebeka Palamarčuka2011Siguldas SS13,53,53,56,53,0
17Enija Mežsarga2011Bauskas NBJSS11,03,54,03,5
18Estere Kalēja2015Domātprieks10,53,03,04,02,53,5
19Anna Kaļva2013Siguldas SS9,54,03,02,52,5
20Gabriela Buraka2012Dobeles SS9,02,53,03,03,0
21Adriāna Trofimova2013Madonas BJSS9,03,03,03,0
22Anete Kate Maksima2011Valmiera8,53,03,02,5
23Ance Kangare2012Madonas BJSS8,03,02,52,5
24Nikola Šantāle2012Zolitūde/DAB7,53,54,0
25Bormane Laura Līga2014Valmiera6,03,03,0
26Mia Kļavniece2014Rīgas SP4,01,52,50,0
27Emīlija Māra Meldere2014Valmiera3,51,02,5
28Lote Soma-Sakne2013Bauskas NBJSS3,03,0
29Džesika Zepa2013Degumnieki2,52,5
30Rebeka Marija Bādere2014Kuldīgas NSS2,52,5
31Melānija Brēde2011Valmiera2,52,5
32Tabita Bajāle2013Ķegums2,02,0
33Emīlija Lapiņa2014Bauskas NBJSS1,51,5

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 01.122.posms 08.123.posms 15.124.posms 22.125.posms 29.12
1Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB101,031,033,037,0
2Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS92,531,029,032,5
3Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks89,518,08,528,525,036,0
4Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP79,520,033,026,520,020,0
5Gustavs Gracevs2011Valmiera72,519,021,028,523,0
6Kevins Vasiļevskis2012Valmiera69,528,518,023,09,54,0
7Fricis Kreits2013Baloži/DAB67,519,014,024,013,524,5
8Toms Andersons2014Salaspils/DAB63,023,017,03,523,015,5
9Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB60,522,016,522,0
10Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB55,525,09,54,04,021,0
11Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB52,524,010,59,54,018,0
12Oskars Bajārs2013Baloži/DAB50,07,516,07,526,5
13Verners Fībigs2012Bauskas NBJSS48,522,013,05,513,5
14Raitis Petrakovs2011Valmiera42,04,025,512,5
15Ivans Bogdanovs2013Domātprieks39,53,55,04,030,53,5
16Arvo Krebe2012Baloži/DAB38,021,017,0
17Maksims Novickis2013Domātprieks27,59,57,56,510,53,0
18Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB24,56,03,015,03,52,5
19Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB23,515,54,04,04,04,0
20Mārtiņš Liepiņš2011Siguldas SS22,514,53,04,04,0
21Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB22,03,54,014,04,04,0
22Mārcis Āboltiņš2011Priekuļi/DAB21,511,54,04,06,0
23Raiens Krastiņš2012Valmiera21,04,04,07,59,5
24Danny Sokols2013Zolitūde/DAB19,54,03,54,03,511,5
25Ernests Platais2014Cēsu novads19,04,06,54,08,5
26Hugo Piekutis2012Siguldas SS15,58,53,53,53,5
27Rūdis Pušmucāns2011Dobeles SS13,53,54,03,55,54,0
28Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļi/DAB12,55,02,53,53,54,0
29Andrejs Minalto2012Salaspils/DAB12,54,03,53,55,0
30Deniss Mihailovs2014Zolitūde/DAB11,54,02,54,03,5
31Miks Zvirbulis2011Valmiera11,54,03,03,53,54,0
32Raivo Dukulis2012Valmiera11,54,03,52,54,0
33Ernests Kalvāns2015Priekuļi/DAB11,02,54,04,03,01,5
34Krišs Klaucāns2013Priekuļi/DAB11,03,03,52,54,03,5
35Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera11,03,04,03,53,5
36Jēkabs Mālnieks2013Degumnieki11,04,01,53,53,5
37Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS10,53,53,53,03,03,5
38Emīls Tīlens2013Valmiera10,03,03,53,03,03,5
39Timofejs Smetaņins2014Domātprieks10,03,03,03,03,53,5
40Kārlis Dimitrijevs2013Priekuļi/DAB10,02,04,03,03,0
41Kristaps Kalniņš2015Domātprieks10,03,02,03,02,54,0
42Armands Fārnasts2012Valmiera10,03,53,53,0
43Leino Daiders2014Priekuļi/DAB9,52,03,52,53,03,0
44Keidans Prasads2014Valmiera9,52,52,03,03,53,0
45Adrians Kārkliņš2012Valmiera9,04,02,52,02,5
46Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera9,03,03,52,5
47Kārlis Krastiņš2012Degumnieki9,03,53,52,0
48Mārcis Rudmiezis2011Priekuļi/DAB9,03,03,03,0
49Aleksandrs Salnits2011Priekuļi/DAB8,52,02,02,54,02,0
50Hugo Kreits2015Baloži/DAB8,52,51,02,03,52,5
51Džeimss Jānis Zeps2013Degumnieki8,51,03,03,52,0
52Apsītis Reinis2013Valmiera8,52,02,54,0
53Mārcis Supe2013Priekuļi/DAB8,03,02,02,01,53,0
54Arnis Strauja2011Dobeles SS8,03,52,51,02,0
55Edvards Lietavietis2014Priekuļi/DAB8,03,02,03,0
56Jānis Klīdzējs2014Valmiera7,52,52,03,01,0
57Salvis Jočis2013Valmiera7,51,53,52,5
58Ričards Kviesītis2014Valmiera7,02,53,01,51,5
59Ivans Kokorevics2012Salaspils/DAB7,01,03,03,0
60Pauls Salnits2013Priekuļi/DAB7,01,52,52,02,02,5
61Roberts Andersons2012Priekuļi/DAB7,02,02,03,0
62Olivers Gamuls2015Domātprieks6,52,02,52,0
63Damirs Varuškins2012Salaspils/DAB6,52,52,02,0
64Žaks Židavs2012Priekuļi/DAB6,02,02,02,02,0
65Olivers Alpeus2012Valmiera6,03,03,0
66Justs Salnits2014Priekuļi/DAB6,02,02,01,02,0
67Gustavs Reima2014Valmiera5,53,02,5
68Marks Čudorāns2014Priekuļi/DAB5,03,02,0
69Nils Rullis2013Valmiera5,03,02,0
70Bruno Ābele2011Valmiera4,53,51,0
71Gustavs Mastiņš2012Valmiera4,51,53,0
72Edvards Tomsons2014Valmiera4,53,01,5
73Bruno Brengulis2012Siguldas SS4,04,0
74Markuss Kaļķis2012Bauskas NBJSS4,04,0
75Artis Matusevics2012Valmiera4,01,02,01,0
76Mārtiņš Cīrulis2011Ķegums3,53,5
77Deniss Vasiļjevs2012Bolderājas JP3,53,5
78Rainonds Tatriks2012Salaspils/DAB3,53,5
79Gustavs Kūmiņš2012Ķegums3,03,0
80Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB3,03,0
81Marsels Locmels2015Baloži/DAB3,03,0
82Ralfs Zvejnieks2014Bauskas NBJSS3,03,0
83Jānis Artūrs Lingarts2012Priekuļi/DAB3,01,02,0
84Valters Dāboliņš2012Siguldas SS3,03,0
85Raivo Ekerts2014Salaspils/DAB3,03,0
86Alvis Antonovs2012Madonas BJSS3,01,02,0
87Patriks Kaļķis2014Bauskas NBJSS2,52,5
88Olivers Ķirsis2011Siguldas SS2,52,5
89Gailis Adrians2012Valmiera2,52,5
90Andris Graudiņš2014Madonas BJSS2,02,0
91Jeļeazars Mjaļenkovs2011Salaspils/DAB2,02,0
92Marks Paegle2014Valmiera2,02,0
93Roberts Saulītis2012Valmiera2,02,0
94Gustavs Vītoliņš2013Kuldīgas NSS1,51,5
95Patriks Jarohovičs2011Priekuļi/DAB1,01,0
96Ernests Rumbenieks2013Zolitūde/DAB1,01,0
97Sandris Vecvagars2011Bauskas NBJSS0,50,5