Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 03.032.posms 17.033.posms 31.034.posms 14.045.posms 28.04
1Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja88.525.536.526.5
2Alise Misāne2014Domātprieks36.536.5
3Rūta Arāja2013Bauskas BJSS33.524.53.06.0
4Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads32.55.017.010.5
5Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS27.03.020.04.0
6Lidija Zarezina2015Domātprieks19.52.53.513.5
7Anna Kaļva2013Siguldas SS9.52.54.03.0
8Estere Kalēja2015Domātprieks9.53.03.03.5
9Lote Bērziņa2013Siguldas SS9.03.52.53.0
10Anna Ļebedinsa2014Domātprieks7.03.02.02.0
11Darja Muljanova2015Salaspils/DAB4.04.0
12Adrija Nemiro2014Baloži/DAB4.04.00.0
13Keita Kaļva2013Ķegums3.03.0
14Lote Soma Sakne2013Bauskas BJSS2.52.5
15Tabita Bajale2013Ķegums1.01.0
16Airita Vaivode2013Rembate1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 03.032.posms 17.033.posms 31.034.posms 14.045.posms 28.04
1Fricis Kreits2013Baloži/DAB44.524.520.0
2Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks40.510.514.016.0
3Oskars Bajārs2013Baloži/DAB27.012.514.5
4Ivans Bogdanovs2013Domātprieks16.54.09.53.0
5Maksims Novickis2013Domātprieks15.54.04.07.5
6Matvejs Zarezins2014Domātprieks10.03.52.54.0
7Viktors Saveļjevs2013Ikšķile9.52.54.03.0
8Emīls Tīlens2013Valmiera9.04.02.03.0
9Timofejs Smetaņins2014Domātprieks8.02.03.03.0
10Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS7.03.04.0
11Hugo Kreits2015Baloži/DAB5.03.02.0
12Ernests Platais2014Cēsis4.02.02.0
13Ņikita Kiseļovs2014Rīga/Bolderāja3.53.5
14Fjodors Ivanovskis2013Salaspils/DAB2.52.5
15Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB2.52.5
16Jēkabs Antonovs2014Madonas SS2.02.0
17Nils Rullis2013Valmiera1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 03.032.posms 17.033.posms 31.034.posms 14.045.posms 28.04
1Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja88.525.536.526.5
2Natalija Paškova2012Salaspils/DAB65.018.023.024.0
3Liene Malinovska2011Rēzeknes SS63.514.531.018.0
4Grieta Kreita2011Baloži/DAB43.526.517.0
5Linda Malinovska2011Rēzeknes SS39.57.04.028.5
6Alise Misāne2014Domātprieks36.536.5
7Alise Jaunkalne2011Valmiera35.523.53.58.5
8Rūta Arāja2013Bauskas BJSS33.524.53.06.0
9Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads32.55.017.010.5
10Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS27.03.020.04.0
11Barbara Vanaga2012Priekuļu novads26.06.08.511.5
12Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB21.013.54.03.5
13Sofija Gončarova2011Salaspils/DAB20.012.53.54.0
14Lidija Zarezina2015Domātprieks19.52.53.513.5
15Alise Špundere2012Madonas SS19.04.015.0
16Adele Kaceviča2012Madonas SS16.53.53.59.5
17Madara Rēdmane2012Siguldas SS11.57.54.0
18Alise Bondarenko2011Siguldas SS11.03.55.02.5
19Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS10.53.54.03.0
20Anna Kaļva2013Siguldas SS9.52.54.03.0
21Kerolaina Kucina2011Domātprieks9.54.03.02.5
22Estere Kalēja2015Domātprieks9.53.03.03.5
23Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera9.03.02.04.0
24Lote Bērziņa2013Siguldas SS9.03.52.53.0
25Amanda Līrmane2012Drabeši8.54.03.01.5
26Milana Suboča2012Bauskas BJSS8.03.03.02.0
27Rebeka Palamarčuka2011Siguldas SS7.53.54.0
28Anete Kate Maksima2011Valmiera7.52.02.53.0
29Laine Nemiro2012Baloži/DAB7.03.04.0
30Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB7.02.03.51.5
31Marta Bušujeva2012Drabeši7.01.03.03.0
32Anna Ļebedinsa2014Domātprieks7.03.02.02.0
33Nikola Šantāle Skubrijeva2012Zolitūde/DAB5.51.52.02.0
34Darja Muljanova2015Salaspils/DAB4.04.0
35Adrija Nemiro2014Baloži/DAB4.04.00.0
36Marta Grāvīte2012Salacgrīva/LSNSS3.53.5
37Dārta Daugule2011Siguldas SS3.03.0
38Keita Kaļva2013Ķegums3.03.0
39Lote Soma Sakne2013Bauskas BJSS2.52.5
40Ksenija Kiseļova2011Rīga/Bolderāja2.52.5
41Pārsla Ziediņa2012Cēsis2.02.0
42Rebeka Ogste2012Valmiera2.02.0
43Pērle Marta Smiltniece2012Valmiera1.01.0
44Tabita Bajale2013Ķegums1.01.0
45Airita Vaivode2013Rembate1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 03.032.posms 17.033.posms 31.034.posms 14.045.posms 28.04
1Edvards Ladiševs2012Domātprieks92.536.533.023.0
2Jeļisejs Lukjaņenko2012Rīga/Bolderāja81.028.522.030.5
3Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB79.021.025.532.5
4Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja73.033.018.022.0
5Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB50.522.016.012.5
6Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB47.526.521.0
7Fricis Kreits2013Baloži/DAB44.524.520.0
8Kevins Vasiļevskis2012Valmiera41.517.021.03.5
9Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks40.510.514.016.0
10Valters Dāboliņš2012Siguldas SS38.030.54.03.5
11Arvo Krebe2012Baloži/DAB36.511.525.0
12Gustavs Gracevs2011Valmiera34.011.53.519.0
13Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB28.528.5
14Māris Liepiņš2012Siguldas SS28.019.06.03.0
15Oskars Bajārs2013Baloži/DAB27.012.514.5
16Verners Fībigs2012Bauskas BJSS23.015.54.03.5
17Raitis Petrakovs2011Valmiera20.020.0
18Olivers Ķirsis2011Siguldas SS19.019.0
19Roberts Ivanovs2011Siguldas SS16.53.010.53.0
20Ivans Bogdanovs2013Domātprieks16.54.09.53.0
21Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera15.58.53.53.5
22Maksims Novickis2013Domātprieks15.54.04.07.5
23Jēkabs Kokins2012Siguldas SS12.09.52.5
24Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS11.54.03.54.0
25Bruno Brengulis2012Siguldas SS11.53.53.04.0
26Lenijs Daiders2011Priekuļu novads11.03.54.03.5
27Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads11.03.54.03.5
28Raiens Krastinš2012Valmiera10.54.03.03.5
29Matvejs Zarezins2014Domātprieks10.03.52.54.0
30Gustavs Mastiņš2012Valmiera10.03.53.03.5
31Mareks Surmovičs2012Baloži/DAB10.04.03.03.0
32Viktors Saveļjevs2013Ikšķile9.52.54.03.0
33Emīls Tīlens2013Valmiera9.04.02.03.0
34Raivo Dukulis2012Valmiera8.53.51.53.5
35Sergejs Kozlovs2012Salaspils/DAB8.03.05.0
36Timofejs Smetaņins2014Domātprieks8.02.03.03.0
37Hugo Piekutis2012Siguldas SS7.54.03.5
38Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera7.54.03.5
39Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads7.53.02.02.5
40Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS7.03.04.0
41Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB7.03.04.0
42Maksims Polovņikovs2012Salaspils/DAB6.54.02.5
43Ernests Kivilands2012Valmiera6.52.02.52.0
44Armands Farnasts2012Valmiera6.02.04.0
45Bruno Ābele2011Valmiera6.03.52.5
46Markuss Kaļķis2012Bauskas BJSS6.03.03.0
47Miks Zvirbulis2011Valmiera5.52.53.0
48Hugo Kreits2015Baloži/DAB5.03.02.0
49Kārlis Palamarčuks2011Siguldas SS5.02.52.5
50Olivers Alpeus2012Valmiera4.52.02.5
51Artis Matusevičs2012Valmiera4.52.01.51.0
52Ernests Platais2014Cēsis4.02.02.0
53Mihails Istominovs2012Rīga/Bolderāja4.04.0
54Ņikita Kiseļovs2014Rīga/Bolderāja3.53.5
55Alvis Antonovs2012Madonas SS3.52.51.0
56Dāvids Daugulis2011Siguldas SS3.03.0
57Eduards Šmits2012Domātprieks3.03.0
58Emīls Sloka2012Priekuļu novads3.01.02.0
59Fjodors Ivanovskis2013Salaspils/DAB2.52.5
60Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB2.52.5
61Gustavs Kūmiņš2012Ķegums2.02.0
62Jēkabs Antonovs2014Madonas SS2.02.0
63Patriks Kūmiņš2012Ķegums2.02.0
64Jeļeazars Mjalenkovs2011Salaspils/DAB1.51.5
65Adrians Amans2012Priekuļu novads1.51.5
66Ēriks Ozoliņš2012Salaspils/DAB1.01.0
67Nils Rullis2013Valmiera1.01.0
68Adrians Kārkliņš2012Valmiera1.01.0