Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 07.03.2.posms 21.03.3.posms 04.04.4.posms 18.04.5.posms 02.05.
1Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja44,525,012,07,5
2Diāna Stecka2007Salaspils/DAB27,511,05,511,0
3Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS18,515,03,5
4Amanda Švirkste2008Madonas SS14,54,54,55,5
5Valda Vasariete2007Salaspils/DAB14,014,0
6Alisa Orlova2008Salaspils/DAB14,02,58,53,0
7Denija Kemze2010Valmiera8,53,03,52,0
8Dina Juhneviča2006Madonas SS8,53,02,53,0
9Arta Emīlija Bite2008Valmiera8,02,03,52,5
10Marta Vaļģe2009Valmiera8,03,02,52,5
11Natālija Paškova2012Salaspils/DAB8,03,02,52,5
12Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS6,53,53,0
13Renāte Kalniņa2007DK "Hameleons"6,03,03,0
14Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB6,03,03,0
15Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS5,02,52,5
16Adele Kaceviča2012Madonas SS4,02,02,0
17Jūlija Poļanska2003DK "Hameleons"3,53,5
18Dārta Megija Misere2008Drabeši3,51,52,0
19Alise Špundere2012Madonas SS3,03,0
20Elīna Arāja2010Bauskas BJSS2,52,5
21Klinta Ziediņa2005Cēsis2,02,0
22Pārsla Ziediņa2012Cēsis2,02,0
23Eva Ferbera2010Priekuļi1,51,5
24Marta Bušujeva2012Drabeši1,51,5

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 07.03.2.posms 21.03.3.posms 04.04.4.posms 18.04.5.posms 02.05.
1Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS88,533,033,022,5
2Ričards Osītis2002Dobeles SS74,519,524,530,5
3Pēteris Kripans2009Domātprieks69,020,522,526,0
4Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS64,523,023,518,0
5Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS64,024,019,520,5
6Ernests Kalniņš2010Domātprieks45,518,517,59,5
7Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas BJSS35,516,019,5
8Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS31,510,06,515,0
9Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas BJSS17,511,06,5
10Kārlis Kalējs2010Domātprieks16,016,0
11Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS13,013,0
12Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13,03,010,0
13Eduards Betlers2010Domātprieks12,07,54,5
14Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS9,09,0
15Lenijs Daiders2011Priekuļi5,53,02,5
16Dāvis Bušujevs2007Cēsis5,02,03,0
17Edgars Ungurs2007Ieriķi4,02,02,0
18Toms Bušujevs2010Drabeši4,02,02,0
19Jānis Viļačevskis2008Viļaka4,02,02,0
20Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB3,53,5
21Edgars Malinovskis2005Viļāni3,03,0
22Arvo Krebe2012Baloži/DAB2,52,5
23Dāvis Krodzinieks2010Drabeši2,52,5
24Kristers Līrmanis2009Drabeši2,02,0
25Jēkabs Antonovs2013Madonas SS1,01,0
26Kristaps Veinšteins2004Cēsis1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē sievietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 07.03.2.posms 21.03.3.posms 04.04.4.posms 18.04.5.posms 02.05.
1Marija Magdalēna Nereda2000Domātprieks56,56,526,024,0
2Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja44,525,012,07,5
3Zoja Uvačana1944Rīgas veterānu SK44,05,521,517,0
4Diāna Stecka2007Salaspils/DAB27,511,05,511,0
5Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS18,515,03,5
6Laura Kronberga1985Baloži/DAB17,017,0
7Amanda Švirkste2008Madonas SS14,54,54,55,5
8Valda Vasariete2007Salaspils/DAB14,014,0
9Alisa Orlova2008Salaspils/DAB14,02,58,53,0
10Anna Krapivina1999DK "Hameleons"8,58,5
11Denija Kemze2010Valmiera8,53,03,52,0
12Dina Juhneviča2006Madonas SS8,53,02,53,0
13Arta Emīlija Bite2008Valmiera8,02,03,52,5
14Marta Vaļģe2009Valmiera8,03,02,52,5
15Natālija Paškova2012Salaspils/DAB8,03,02,52,5
16Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS6,53,53,0
17Renāte Kalniņa2007DK "Hameleons"6,03,03,0
18Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB6,03,03,0
19Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS5,02,52,5
20Adele Kaceviča2012Madonas SS4,02,02,0
21Jūlija Poļanska2003DK "Hameleons"3,53,5
22Dārta Megija Misere2008Drabeši3,51,52,0
23Alise Špundere2012Madonas SS3,03,0
24Elīna Arāja2010Bauskas BJSS2,52,5
25Klinta Ziediņa2005Cēsis2,02,0
26Pārsla Ziediņa2012Cēsis2,02,0
27Eva Ferbera2010Priekuļi1,51,5
28Marta Bušujeva2012Drabeši1,51,5

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē vīriešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 07.03.2.posms 21.03.3.posms 04.04.4.posms 18.04.5.posms 02.05.
1Raimonds Millers1973Baltais Kauliņš98,526,036,036,5
2Kristers Lapiņš2004Limbaži/LSNSS88,533,033,022,5
3Laimonis Zālītis1950Bauskas Prātnieks82,530,530,521,5
4Ričards Osītis2002Dobeles SS74,519,524,530,5
5Māris Ozoliņš1964Garkalne74,528,018,528,0
6Roberts Misāns1986Domātprieks69,536,533,0
7Pēteris Kripans2009Domātprieks69,020,522,526,0
8Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS64,523,023,518,0
9Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS64,024,019,520,5
10Ernests Kalniņš2010Domātprieks45,518,517,59,5
11Ainars Cirponis1969Oslo/Norvēģija43,012,028,03,0
12Jāzeps Juhnevičs1943Madona42,015,014,013,0
13Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas BJSS35,516,019,5
14Raivis Paegle1973Baltais Kauliņš33,513,020,5
15Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS31,510,06,515,0
16Jānis Štāls1970Bauska25,025,0
17Jānis Āriņš1964Dobele22,022,0
18Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas BJSS17,511,06,5
19Tadeuss Turonoks1949Svente17,53,514,0
20Kārlis Kalējs2010Domātprieks16,016,0
21Maigonis Juhnevičs1974Baltais Kauliņš16,016,0
22Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS13,013,0
23Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB13,03,010,0
24Viesturs Grāvītis1957Jāņmuiža12,012,0
25Eduards Betlers2010Domātprieks12,07,54,5
26Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS9,09,0
27Agris Eliņš1955Jelgava8,08,0
28Lenijs Daiders2011Priekuļi5,53,02,5
29Vjačeslavs Lukaševičs1989Krāslava5,52,53,0
30Dāvis Bušujevs2007Cēsis5,02,03,0
31Edgars Ungurs2007Ieriķi4,02,02,0
32Toms Bušujevs2010Drabeši4,02,02,0
33Jānis Viļačevskis2008Viļaka4,02,02,0
34Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB3,53,5
35Edgars Malinovskis2005Viļāni3,03,0
36Arvo Krebe2012Baloži/DAB2,52,5
37Dāvis Krodzinieks2010Drabeši2,52,5
38Jānis Jaunozoliņš1980Kārļi2,52,5
39Kristers Līrmanis2009Drabeši2,02,0
40Jēkabs Antonovs2013Madonas SS1,01,0
41Kristaps Veinšteins2004Cēsis1,01,0