Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 05.03.2.posms 19.03.3.posms 02.04.4.posms 16.04.5.posms 30.04.
1Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja76,532,523,021,0
2Alisa Orlova2008Salaspils/DAB73,030,516,526,0
3Ance Zālmane2008Siguldas SS51,028,54,018,5
4Malvīne Misāne2010Domātprieks47,022,022,03,0
5Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja39,54,019,016,5
6Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS38,05,54,028,5
7Keita Enija Platā2008Bauskas BJSS37,58,54,025,0
8Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB26,518,54,04,0
9Denija Kemze2010Valmiera22,53,55,513,5
10Amanda Švirkste2008Madonas SS19,511,54,04,0
11Milana Fideline2010Zolitūde/DAB12,02,03,07,0
12Marta Vaļģe2009Valmiera11,04,03,04,0
13Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsis10,54,03,53,0
14Barbara Vanaga2012Priekuļi10,03,03,53,5
15Natālija Paškova2012Salaspils/DAB10,03,03,04,0
16Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB9,53,03,53,0
17Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB9,03,52,53,0
18Dārta Novika2008Salaspils/DAB8,53,02,53,0
19Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS8,52,53,03,0
20Elizabete Lintere2009Valmiera8,02,53,02,5
21Lote Soma-Sakne2013Bauskas BJSS7,52,53,02,0
22Elīna Arāja2010Bauskas BJSS7,03,53,5
23Arta Emīlija Bite2008Valmiera6,03,03,0
24Alise Špundere2012Madonas SS6,03,03,0
25Rūta Arāja2013Bauskas BJSS5,53,02,5
26Nikola Šakele2008Bauskas BJSS5,02,52,5
27Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB5,02,03,0
28Marta Bušujeva2012Drabeši4,51,51,02,0
29Maruta Opočkina2008Bauska4,04,0
30Eva Ferbera2010Priekuļi4,02,02,0
31Dārta Megija Misere2008Drabeši4,02,02,0
32Alise Jaunkalne2011Valmiera4,04,0
33Alise Šmaliņa2009Siguldas SS3,53,5
34Alise Misāne2014Domātprieks3,53,5
35Amanda Opočkina2008Bauska2,52,5
36Alise Bondarenko2011Siguldas SS2,52,5
37Adele Kaceviča2012Madonas SS2,02,0
38Airita Vaivode2013Rembate1,01,0
39Marta Vilce2013Bauska1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 05.03.2.posms 19.03.3.posms 02.04.4.posms 16.04.5.posms 30.04.
1Pēteris Kripans2009Domātprieks94,525,036,533,0
2Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS72,017,524,030,5
3Ernests Kalniņš2010Domātprieks62,523,017,522,0
4Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS48,524,014,510,0
5Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB38,04,030,53,5
6Jurģis Stīpnieks2008Bauskas BJSS37,521,011,55,0
7Kārlis Kalējs2010Domātprieks34,510,524,0
8Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja34,014,54,015,5
9Laimiņš Mastiņš2009Valmiera30,54,015,511,0
10Eduards Betlers2010Domātprieks28,04,04,020,0
11Rihards Raginskis-Repše2008Salaspils/DAB19,012,53,53,0
12Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB17,510,54,03,0
13Aleksejs Peļniks2008Rīga/Bolderāja13,513,5
14Matvejs Stepanovs2008DK "Hameleons"12,512,5
15Georgijs Zavadskis2008DK "Hameleons"11,53,08,5
16Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB11,03,54,03,5
17Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB11,04,03,04,0
18Gustavs Ķūrens2012Limbaži/LSNSS8,02,52,53,0
19Lenijs Daiders2011Priekuļi8,02,03,03,0
20Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB7,54,03,5
21Edvards Tiščenko2010Valmiera7,53,52,02,0
22Elans Eglītis2010Valmiera7,03,53,5
23Zidans Sehata2010Domātprieks7,03,04,0
24Edvards Ladiševs2012Domātprieks6,56,5
25Pēteris Melnis2010Siguldas SS6,53,53,0
26Toms Bušujevs2010Drabeši6,02,02,02,0
27Kevins Vasiļevskis2012Valmiera6,02,53,5
28Haralds Kadirovs2008DK "Hameleons"5,52,03,5
29Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera5,53,52,0
30Mārcis Aboltiņš2011Priekuļi5,03,02,0
31Gustavs Teclofs2010Valmiera5,03,02,0
32Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi5,03,02,0
33Atis Paeglis2008Rembate4,53,51,0
34Gustavs Antrops2009Siguldas SS4,04,0
35Pjotrs Muljanovs2010Salaspils/DAB4,02,02,0
36Rems Jakobsons2010Valmiera3,03,0
37Toms Paulis Kavīte2010Valmiera3,03,0
38Hugo Piekutis2012Siguldas SS3,03,0
39Valters Dāboliņš2012Siguldas SS3,03,0
40Jānis Viļačevskis2008Viļaka2,02,0
41Adrians Amans2012Priekuļi2,01,01,0
42Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS2,02,0
43Dāvis Krodzinieks2010Drabeši2,02,0
44Jeleazars Mjalenkovs2011Salaspils/DAB2,02,0
45Kristers Līrmanis2009Drabeši1,51,5
46Alvis Antonovs2012Madonas SS1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 05.03.2.posms 19.03.3.posms 02.04.4.posms 16.04.5.posms 30.04.
1Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja76,532,523,021,0
2Alisa Orlova2008Salaspils/DAB73,030,516,526,0
3Valda Vasariete2007Salaspils/DAB56,020,036,0
4Ance Zālmane2008Siguldas SS51,028,54,018,5
5Malvīne Misāne2010Domātprieks47,022,022,03,0
6Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja39,54,019,016,5
7Diāna Stecka2007Salaspils/DAB38,020,03,514,5
8Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS38,05,54,028,5
9Keita Enija Platā2008Bauskas BJSS37,58,54,025,0
10Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB26,518,54,04,0
11Denija Kemze2010Valmiera22,53,55,513,5
12Polina Gerasimova2007Domātprieks21,09,53,58,0
13Amanda Švirkste2008Madonas SS19,511,54,04,0
14Milana Fideline2010Zolitūde/DAB12,02,03,07,0
15Marta Vaļģe2009Valmiera11,04,03,04,0
16Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsis10,54,03,53,0
17Barbara Vanaga2012Priekuļi10,03,03,53,5
18Natālija Paškova2012Salaspils/DAB10,03,03,04,0
19Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB9,53,03,53,0
20Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB9,03,52,53,0
21Dārta Novika2008Salaspils/DAB8,53,02,53,0
22Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS8,52,53,03,0
23Elizabete Lintere2009Valmiera8,02,53,02,5
24Dina Juhneviča2006Madonas SS8,04,04,0
25Lote Soma-Sakne2013Bauskas BJSS7,52,53,02,0
26Elīna Arāja2010Bauskas BJSS7,03,53,5
27Viktorija Nesanira2007Rīga/Bolderāja6,56,5
28Arta Emīlija Bite2008Valmiera6,03,03,0
29Alise Špundere2012Madonas SS6,03,03,0
30Rūta Arāja2013Bauskas BJSS5,53,02,5
31Nikola Šakele2008Bauskas BJSS5,02,52,5
32Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB5,02,03,0
33Marta Bušujeva2012Drabeši4,51,51,02,0
34Maruta Opočkina2008Bauska4,04,0
35Eva Ferbera2010Priekuļi4,02,02,0
36Dārta Megija Misere2008Drabeši4,02,02,0
37Alise Jaunkalne2011Valmiera4,04,0
38Renāte Kalniņa2007DK "Hameleons"3,53,5
39Alise Šmaliņa2009Siguldas SS3,53,5
40Alise Misāne2014Domātprieks3,53,5
41Amanda Opočkina2008Bauska2,52,5
42Alise Bondarenko2011Siguldas SS2,52,5
43Adele Kaceviča2012Madonas SS2,02,0
44Klinta Ziediņa2005Cēsis1,51,5
45Airita Vaivode2013Rembate1,01,0
46Marta Vilce2013Bauska1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
64 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 05.03.2.posms 19.03.3.posms 02.04.4.posms 16.04.5.posms 30.04.
1Pēteris Kripans2009Domātprieks94,525,036,533,0
2Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS72,017,524,030,5
3Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas BJSS70,026,526,017,5
4Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS69,036,532,5
5Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS63,515,525,023,0
6Ernests Kalniņš2010Domātprieks62,523,017,522,0
7Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS48,524,014,510,0
8Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas BJSS44,53,528,512,5
9Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB38,04,030,53,5
10Jurģis Stīpnieks2008Bauskas BJSS37,521,011,55,0
11Kārlis Kalējs2010Domātprieks34,510,524,0
12Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja34,014,54,015,5
13Laimiņš Mastiņš2009Valmiera30,54,015,511,0
14Eduards Betlers2010Domātprieks28,04,04,020,0
15Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB27,03,021,03,0
16Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB23,07,59,56,0
17Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS20,516,54,0
18Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB20,013,54,02,5
19Rihards Raginskis-Repše2008Salaspils/DAB19,012,53,53,0
20Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB17,510,54,03,0
21Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB16,03,53,59,0
22Aleksejs Peļniks2008Rīga/Bolderāja13,513,5
23Matvejs Stepanovs2008DK "Hameleons"12,512,5
24Georgijs Zavadskis2008DK "Hameleons"11,53,08,5
25Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB11,03,54,03,5
26Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB11,04,03,04,0
27Edgars Ungurs2007Ieriķi8,53,02,03,5
28Gustavs Ķūrens2012Limbaži/LSNSS8,02,52,53,0
29Lenijs Daiders2011Priekuļi8,02,03,03,0
30Edgars Malinovskis2005Viļāni7,54,53,0
31Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB7,54,03,5
32Rodrigo Ābelītis2006Jugla7,57,5
33Edvards Tiščenko2010Valmiera7,53,52,02,0
34Elans Eglītis2010Valmiera7,03,53,5
35Zidans Sehata2010Domātprieks7,03,04,0
36Edvards Ladiševs2012Domātprieks6,56,5
37Pēteris Melnis2010Siguldas SS6,53,53,0
38Kevins Vasiļevskis2012Valmiera6,02,53,5
39Dāvis Bušujevs2007Cēsis6,02,51,52,0
40Toms Bušujevs2010Drabeši6,02,02,02,0
41Haralds Kadirovs2008DK "Hameleons"5,52,03,5
42Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera5,53,52,0
43Mārcis Aboltiņš2011Priekuļi5,03,02,0
44Gustavs Teclofs2010Valmiera5,03,02,0
45Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi5,03,02,0
46Atis Paeglis2008Rembate4,53,51,0
47Gustavs Antrops2009Siguldas SS4,04,0
48Pjotrs Muljanovs2010Salaspils/DAB4,02,02,0
49Rems Jakobsons2010Valmiera3,03,0
50Toms Paulis Kavīte2010Valmiera3,03,0
51Dāvis Pladars2005Valmiera3,03,0
52Hugo Piekutis2012Siguldas SS3,03,0
53Valters Dāboliņš2012Siguldas SS3,03,0
54Jānis Viļačevskis2008Viļaka2,02,0
55Adrians Amans2012Priekuļi2,01,01,0
56Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS2,02,0
57Dāvis Krodzinieks2010Drabeši2,02,0
58Jeleazars Mjalenkovs2011Salaspils/DAB2,02,0
59Kristers Līrmanis2009Drabeši1,51,5
60Alvis Antonovs2012Madonas SS1,01,0