Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 31.102.posms 07.113.posms 14.114.posms 21.115.posms 28.11
1Alisa Orlova2008Salaspils/DAB42,519,03,513,510,0
2Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS35,58,05,08,09,018,5
3Amanda Švirkste2008Madonas BJSS31,53,03,53,54,523,5
4Denija Kemze2010Valmiera27,52,03,52,58,016,0
5Liza Zaharova2004Bolderājas JP26,59,011,03,06,5
6Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB25,57,03,06,05,512,5
7Malvīne Misāne2010Domātprieks17,017,0
8Viktorija Nesanira2007Bolderājas JP16,07,09,0
9Valda Vasariete2007Salaspils/DAB14,514,5
10Darja Drabova2008Bolderājas JP9,53,03,53,0
11Grieta Kreita2011Baloži/DAB9,02,53,03,03,0
12Barbara Terēze Graudiņa2005Bolderājas JP8,53,02,53,0
13Polina Gerasimova2007Domātprieks6,53,03,5
14Jūlija Poļanska2003Hameleons3,53,5
15Arta Emīlija Bite2008Valmiera3,03,0
16Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS2,52,5
17Alise Špundere2012Madonas BJSS2,01,01,0
18Renāte Kalniņa2007Salaspils/DAB2,02,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U19 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 31.102.posms 07.113.posms 14.114.posms 21.115.posms 28.11
1Klāvs Norenbergs2006Limbažu NSS104,037,033,524,533,5
2Ričards Osītis2002Dobeles SS85,530,526,528,5
3Pēteris Kripans2009Domātprieks76,026,514,021,028,519,5
4Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS61,014,53,510,025,521,0
5Roberts Grišins2006Limbažu NSS60,512,019,015,519,522,0
6Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB46,525,59,03,012,0
7Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS42,513,012,04,017,5
8Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB42,020,03,518,5
9Ernests Kalniņš2010Domātprieks38,515,523,0
10Rodrigo Jugans2005Limbažu NSS32,511,521,0
11Kristers Lapiņš2004Limbažu NSS29,516,513,0
12Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB27,510,03,514,0
13Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB24,56,03,015,5
14Aleksejs Peļņiks2007Bolderājas JP22,022,0
15Kārlis Kalējs2010Domātprieks13,013,0
16Haralds Kadirovs2008Hameleons11,03,03,05,0
17Fricis Kreits2013Baloži/DAB9,01,53,03,03,0
18Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB6,03,03,0
19Matvejs Stepanovs2008Hameleons4,02,02,0
20Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB4,04,0
21Jānis Viļačevskis2008Viļaka4,02,02,0
22Oskars Bajārs2013Baloži/DAB3,53,5
23Mareks Rēvalds2010Viļaka2,01,01,0
24Leino Daiders2014Priekuļi/DAB2,02,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē sievietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 31.102.posms 07.113.posms 14.114.posms 21.115.posms 28.11
1Marija Magdalēna Nereda2000Domātprieks105,533,525,534,026,538,0
2Antra Valnere1967Ropaži101,036,531,033,5
3Zoja Uvačana1944Rīgas SVK52,515,518,019,0
4Alisa Orlova2008Salaspils/DAB42,519,03,513,510,0
5Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS35,58,05,08,09,018,5
6Amanda Švirkste2008Madonas BJSS31,53,03,53,54,523,5
7Denija Kemze2010Valmiera27,52,03,52,58,016,0
8Liza Zaharova2004Bolderājas JP26,59,011,03,06,5
9Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB25,57,03,06,05,512,5
10Malvīne Misāne2010Domātprieks17,017,0
11Viktorija Nesanira2007Bolderājas JP16,07,09,0
12Valda Vasariete2007Salaspils/DAB14,514,5
13Darja Drabova2008Bolderājas JP9,53,03,53,0
14Grieta Kreita2011Baloži/DAB9,02,53,03,03,0
15Barbara Terēze Graudiņa2005Bolderājas JP8,53,02,53,0
16Polina Gerasimova2007Domātprieks6,53,03,5
17Jūlija Poļanska2003Hameleons3,53,5
18Arta Emīlija Bite2008Valmiera3,03,0
19Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS2,52,5
20Alise Špundere2012Madonas BJSS2,01,01,0
21Renāte Kalniņa2007Salaspils/DAB2,02,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē vīriešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 31.102.posms 07.113.posms 14.114.posms 21.115.posms 28.11
1Roberts Misāns1986Domātprieks106,031,537,037,5
2Klāvs Norenbergs2006Limbažu NSS104,037,033,524,533,5
3Ričards Osītis2002Dobeles SS85,530,526,528,5
4Jevgenijs Matvejevs1980DK "Dāma"83,528,521,031,024,0
5Raivis Paegle1973Baltais Kauliņš81,524,024,026,531,0
6Pēteris Kripans2009Domātprieks76,026,514,021,028,519,5
7Oļegs Malugins1965Rīga72,022,025,516,524,5
8Gunārs Zālītis1954Salaspils69,54,529,012,528,0
9Raimonds Millers1973Baltais Kauliņš65,020,023,020,022,0
10Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS61,014,53,510,025,521,0
11Roberts Grišins2006Limbažu NSS60,512,019,015,519,522,0
12Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB46,525,59,03,012,0
13Vaclavs Griņevičs1946Rembate46,518,011,017,5
14Ainars Cirponis1969Oslo/Norvēģija43,511,06,07,03,025,5
15Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS42,513,012,04,017,5
16Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB42,020,03,518,5
17Viktors Mateiko1955Rīgas SVK40,521,02,517,0
18Ernests Kalniņš2010Domātprieks38,515,523,0
19Maigonis Juhnevičs1974Baltais Kauliņš33,023,08,02,0
20Māris Ozoliņš1964Baltezers33,010,023,0
21Rodrigo Jugans2005Limbažu NSS32,511,521,0
22Kristers Lapiņš2004Limbažu NSS29,516,513,0
23Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB27,510,03,514,0
24Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB24,56,03,015,5
25Aleksejs Peļņiks2007Bolderājas JP22,022,0
26Jānis Āriņš1964Dobele22,022,0
27Laimonis Zālītis1950Bauskas Prātnieks21,03,018,0
28Jāzeps Juhnevičs1943Madonas BJSS20,53,02,53,53,014,0
29Kārlis Kalējs2010Domātprieks13,013,0
30Haralds Kadirovs2008Hameleons11,03,03,05,0
31Fricis Kreits2013Baloži/DAB9,01,53,03,03,0
32Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB6,03,03,0
33Matvejs Stepanovs2008Hameleons4,02,02,0
34Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB4,04,0
35Jānis Viļačevskis2008Viļaka4,02,02,0
36Oskars Bajārs2013Baloži/DAB3,53,5
37Egons Veidemanis1956Skujene3,03,0
38Mareks Rēvalds2010Viļaka2,01,01,0
39Leino Daiders2014Priekuļi/DAB2,02,0