Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.102.posms 05.113.posms 12.114.posms 19.115.posms 26.11
1Malvīne Misāne2010Domātprieks78,523,030,525,0
2Alise Misāne2014Domātprieks76,522,028,526,0
3Darja Drabova2008Bolderājas JP68,523,017,528,014,5
4Alisa Orlova2008Salaspils/DAB42,03,53,522,016,53,5
5Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS30,52,54,013,58,09,0
6Varvara Ivanova2013Bolderājas JP30,03,53,521,05,53,5
7Amanda Švirkste2008Madonas BJSS28,516,58,53,53,5
8Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS27,53,09,514,53,52,5
9Denija Kemze2010Valmiera24,017,53,52,53,02,5
10Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB23,013,53,56,03,03,0
11Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS23,03,53,03,03,016,5
12Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB22,53,53,03,52,515,5
13Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS9,53,03,03,52,52,5
14Natalija Paškova2012Salaspils/DAB9,53,03,03,53,0
15Estere Truksne2010Ogres NSC9,53,03,03,5
16Keita Enija Platā2008Bauskas NBJSS9,53,53,02,53,0
17Grieta Kreita2011Baloži/DAB9,03,03,03,0
18Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsu novads9,03,53,02,5
19Ance Zālmane2008Siguldas SS9,03,52,02,53,0
20Nikola Šakele2008Bauskas NBJSS8,52,53,03,0
21Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB8,52,03,03,52,0
22Milana Fideline2010Zolitūde/DAB8,53,02,52,53,02,0
23Elizabete Lintere2009Valmiera8,02,03,01,53,0
24Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,01,03,02,02,02,0
25Nastja Isakova2009Bolderājas JP6,52,02,02,5
26Arta Emīlija Bite2008Valmiera6,03,03,0
27Elīna Arāja2010Bauskas NBJSS5,52,53,0
28Melānija Brēde2011Valmiera5,02,03,0
29Marta Vaļģe2009Valmiera4,52,52,0
30Alise Jaunkalne2011Valmiera4,04,0
31Enija Mežsarga2011Bauskas NBJSS3,53,5
32Alise Špundere2012Madonas BJSS2,52,5
33Anete Kate Maksima2011Valmiera2,02,0
34Ksenija Kiseļova2011Bolderājas JP2,02,0
35Adele Kaceviča2012Madonas BJSS1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 29.102.posms 05.113.posms 12.114.posms 19.115.posms 26.11
1Pēteris Kripans2009Domātprieks87,024,522,030,526,030,5
2Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB80,528,516,524,019,528,0
3Ernests Kalniņš2010Domātprieks68,57,025,023,020,513,5
4Jurģis Stīpnieks2008Bauskas NBJSS50,018,54,08,012,019,5
5Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS48,511,512,518,53,517,5
6Kārlis Kalējs2010Domātprieks41,53,54,09,011,021,5
7Laimiņš Mastiņš2009Valmiera40,526,54,010,03,5
8Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB39,010,514,53,514,0
9Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB36,54,06,526,03,5
10Oskars Bajārs2013Baloži/DAB36,015,54,016,5
11Arvo Krebe2012Baloži/DAB34,514,54,011,09,0
12Roberts Maikūns2010Bauskas NBJSS31,53,53,512,015,04,5
13Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB29,521,03,05,03,5
14Eduards Betlers2010Domātprieks27,03,520,03,5
15Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB26,09,54,03,53,012,5
16Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP18,58,07,53,03,0
17Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB16,04,04,03,08,0
18Elans Eglītis2010Valmiera10,53,52,03,53,5
19Fricis Kreits2013Baloži/DAB9,51,53,03,03,5
20Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB9,02,53,03,03,03,0
21Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS8,02,52,03,02,02,5
22Rihards Kaminskis2010Kuldīgas NSS8,02,53,51,02,0
23Matvejs Stepanovs2008Hameleons7,07,0
24Jānis Viļačevskis2008Viļaka5,02,52,50,0
25Leino Daiders2014Priekuļi/DAB5,02,01,02,0
26Zidans Sehata2010Domātprieks5,02,52,5
27Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB4,53,01,5
28Toms Paulis Kavite2010Valmiera4,04,0
29Gustavs Gracevs2011Valmiera3,53,50,0
30Raitis Petrakovs2011Valmiera3,52,51,0
31Alekss Miruškins2011Valmiera3,01,02,0
32Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB3,03,0
33Adrians Kārkliņš2012Valmiera2,52,5
34Maksims Kuzminovs2008Salaspils/DAB2,52,5
35Mareks Rēvalds2010Viļaka2,50,02,5
36Alekss Subočs2010Bauskas NBJSS2,52,5
37Adrians Grigorjevs2008Kuldīgas NSS2,02,0
38Kevins Vasiļevskis2012Valmiera2,02,0
39Mārcis Rudmiezis2011Priekuļi/DAB1,01,0
40Artjoms Agapkins2009Bolderājas JP1,01,0
41Raivis Ķiršteins2008Ķegums1,01,0
42Mārcis Āboltiņš2011Priekuļi/DAB1,01,0
43Kārlis Dimitrijevs2013Priekuļi/DAB1,01,0
44Matvejs Siņavskis2010Bolderājas JP0,00,0
45Georgijs Zavadskis2008Hameleons0,00,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 29.102.posms 05.113.posms 12.114.posms 19.115.posms 26.11
1Malvīne Misāne2010Domātprieks78,523,030,525,0
2Alise Misāne2014Domātprieks76,522,028,526,0
3Darja Drabova2008Bolderājas JP68,523,017,528,014,5
4Diāna Stecka2007Salaspils/DAB66,010,525,030,5
5Alisa Orlova2008Salaspils/DAB42,03,53,522,016,53,5
6Polina Gerasimova2007Domātprieks41,512,519,04,010,010,0
7Zane Lea Zunda2010Bauskas NBJSS30,52,54,013,58,09,0
8Varvara Ivanova2013Bolderājas JP30,03,53,521,05,53,5
9Amanda Švirkste2008Madonas BJSS28,516,58,53,53,5
10Linda Malinovska2011Rēzeknes NBJSS27,53,09,514,53,52,5
11Valda Vasariete2007Salaspils/DAB24,024,0
12Denija Kemze2010Valmiera24,017,53,52,53,02,5
13Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB23,013,53,56,03,03,0
14Liene Malinovska2011Rēzeknes NBJSS23,03,53,03,03,016,5
15Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB22,53,53,03,52,515,5
16Renāte Kalniņa2007Salaspils/DAB11,53,04,53,53,5
17Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS9,53,03,03,52,52,5
18Natalija Paškova2012Salaspils/DAB9,53,03,03,53,0
19Estere Truksne2010Ogres NSC9,53,03,03,5
20Keita Enija Platā2008Bauskas NBJSS9,53,53,02,53,0
21Viktorija Nesanira2007Bolderājas JP9,03,55,5
22Grieta Kreita2011Baloži/DAB9,03,03,03,0
23Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsu novads9,03,53,02,5
24Ance Zālmane2008Siguldas SS9,03,52,02,53,0
25Nikola Šakele2008Bauskas NBJSS8,52,53,03,0
26Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB8,52,03,03,52,0
27Milana Fideline2010Zolitūde/DAB8,53,02,52,53,02,0
28Barbara Terēze Graudiņa2005Bolderājas JP8,52,02,53,03,0
29Elizabete Lintere2009Valmiera8,02,03,01,53,0
30Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,01,03,02,02,02,0
31Elizabete Lintere2009Valmiera6,52,03,01,5
32Nastja Isakova2009Bolderājas JP6,52,02,02,5
33Arta Emīlija Bite2008Valmiera6,03,03,0
34Elīna Arāja2010Bauskas NBJSS5,52,53,0
35Melānija Brēde2011Valmiera5,02,03,0
36Marta Vaļģe2009Valmiera4,52,52,0
37Elizabete Kolbase2006Bolderājas JP4,04,0
38Alise Jaunkalne2011Valmiera4,04,0
39Enija Mežsarga2011Bauskas NBJSS3,53,5
40Alise Špundere2012Madonas BJSS2,52,5
41Anete Kate Maksima2011Valmiera2,02,0
42Ksenija Kiseļova2011Bolderājas JP2,02,0
43Adriana Brūvere2006Kuldīgas NSS1,01,0
44Adele Kaceviča2012Madonas BJSS1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 29.102.posms 05.113.posms 12.114.posms 19.115.posms 26.11
1Vsevolods Mitrevics2005Bolderājas JP109,531,033,536,536,536,5
2Klāvs Norenbergs2006Limbažu NSS106,036,536,533,033,0
3Reinis Štāls2005Bauskas NBJSS94,033,028,521,532,5
4Pēteris Kripans2009Domātprieks87,024,522,030,526,030,5
5Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB80,528,516,524,019,528,0
6Ernests Kalniņš2010Domātprieks68,57,025,023,020,513,5
7Roberts Grišins2006Limbažu NSS65,55,026,54,018,520,5
8Rodrigo Jugans2005Limbažu NSS62,54,013,525,024,0
9Aleksejs Peļņiks2007Bolderājas JP62,019,54,019,513,023,0
10Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB51,53,53,515,517,518,5
11Jurģis Stīpnieks2008Bauskas NBJSS50,018,54,08,012,019,5
12Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS48,511,512,518,53,517,5
13Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB46,525,517,53,53,0
14Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas NBJSS46,56,011,57,024,011,0
15Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB42,54,015,523,0
16Kārlis Kalējs2010Domātprieks41,53,54,09,011,021,5
17Laimiņš Mastiņš2009Valmiera40,526,54,010,03,5
18Rihards Raginskis Repše2008Salaspils/DAB39,010,514,53,514,0
19Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB36,54,06,526,03,5
20Oskars Bajārs2013Baloži/DAB36,015,54,016,5
21Arvo Krebe2012Baloži/DAB34,514,54,011,09,0
22Roberts Maikūns2010Bauskas NBJSS31,53,53,512,015,04,5
23Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB29,521,03,05,03,5
24Eduards Betlers2010Domātprieks27,03,520,03,5
25Martynas Masanauskas2010Zolitūde/DAB26,09,54,03,53,012,5
26Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB24,021,03,0
27Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP18,58,07,53,03,0
28Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB16,04,04,03,08,0
29Kirills Gavlass2007Salaspils/DAB14,53,53,54,04,56,0
30Elans Eglītis2010Valmiera10,53,52,03,53,5
31Fricis Kreits2013Baloži/DAB9,51,53,03,03,5
32Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB9,02,53,03,03,03,0
33Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS8,02,52,03,02,02,5
34Rihards Kaminskis2010Kuldīgas NSS8,02,53,51,02,0
35Matvejs Stepanovs2008Hameleons7,07,0
36Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas NBJSS6,56,5
37Edgars Ungurs2007Priekuļi/DAB5,51,52,02,0
38Jānis Viļačevskis2008Viļaka5,02,52,50,0
39Leino Daiders2014Priekuļi/DAB5,02,01,02,0
40Zidans Sehata2010Domātprieks5,02,52,5
41Jēkabs Bērziņš2013Baloži/DAB4,53,01,5
42Toms Paulis Kavite2010Valmiera4,04,0
43Viesturs Graudiņš2007Kuldīgas NSS4,04,0
44Gustavs Gracevs2011Valmiera3,53,50,0
45Raitis Petrakovs2011Valmiera3,52,51,0
46Alekss Miruškins2011Valmiera3,01,02,0
47Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB3,03,0
48Adrians Kārkliņš2012Valmiera2,52,5
49Maksims Kuzminovs2008Salaspils/DAB2,52,5
50Mareks Rēvalds2010Viļaka2,50,02,5
51Alekss Subočs2010Bauskas NBJSS2,52,5
52Adrians Rīvāns2007Bauskas NBJSS2,02,0
53Artis Barauskis2006Bauskas NBJSS2,02,0
54Adrians Grigorjevs2008Kuldīgas NSS2,02,0
55Kevins Vasiļevskis2012Valmiera2,02,0
56Mārcis Rudmiezis2011Priekuļi/DAB1,01,0
57Artjoms Agapkins2009Bolderājas JP1,01,0
58Raivis Ķiršteins2008Ķegums1,01,0
59Mārcis Āboltiņš2011Priekuļi/DAB1,01,0
60Kārlis Dimitrijevs2013Priekuļi/DAB1,01,0
61Matvejs Siņavskis2010Bolderājas JP0,00,0
62Georgijs Zavadskis2008Hameleons0,00,0