Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.Pilsēta/klubsPunkti kopā1.posms 27.102.posms 03.113.posms 10.114.posms 17.115.posms 24.11
1Varvara Ivanova2013Bolderājas JP102,528,031,036,035,515,0
2Luīze Gudēvica Liepiņa2013Priekuļi/DAB58,06,017,517,523,07,0
3Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS40,511,012,03,017,53,0
4Rēzija Rīna2014Bauskas NBJSS17,02,52,011,03,03,0
5Anna Ļebedinska2014Domātprieks11,04,03,53,5
6Rūta Arāja2013Bauskas NBJSS7,03,02,02,0
7Anna Matvejeva2014Rīga2,02,0
8Lote Soma-Sakne2013Bauskas NBJSS2,02,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 27.102.posms 03.113.posms 10.114.posms 17.115.posms 24.11
1Oskars Bajārs2013Baloži/DAB71,017,523,022,018,526,0
2Fricis Kreits2013Baloži/DAB41,015,513,57,012,05,0
3Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks38,520,08,03,03,010,5
4Jēkabs Bērziņš2013Ķekava26,03,59,013,04,0
5Ivans Bogdanovs2013Domātprieks21,03,02,512,02,06,0
6Maksims Novickis2013Domātprieks12,012,0
7Ernests Platais2014Cēsu novads12,03,07,00,02,0
8Timofejs Smetaņins2014Domātprieks10,09,01,0
9Emīls Tīlens2013Valmiera9,52,02,02,05,52,0
10Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB9,03,03,02,03,03,0
11Leino Daiders2014Priekuļi/DAB7,04,01,02,0
12Patriks Kaļķis2014Bauskas NBJSS6,52,02,01,02,5
13Ņikita Kiseļovs2014Bolderājas JP4,52,02,5
14Marks Čudorāns2014Priekuļi/DAB4,01,03,0
15Nils Rullis2013Valmiera1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 27.102.posms 03.113.posms 10.114.posms 17.115.posms 24.11
1Varvara Ivanova2013Bolderājas JP102,528,031,036,035,515,0
2Linda Malinovska2011Rēzeknes BJSS86,023,033,025,020,528,0
3Alise Jaunkalne2011Valmiera78,525,020,010,028,525,0
4Liene Malinovska2011Rēzeknes BJSS76,521,022,019,530,524,0
5Grieta Kreita2011Baloži/DAB66,030,514,518,516,517,0
6Natalija Paškova2012Salaspils/DAB59,016,53,516,522,020,5
7Luīze Gudēvica Liepiņa2013Priekuļi/DAB58,06,017,517,523,07,0
8Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB48,59,014,515,518,5
9Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS40,511,012,03,017,53,0
10Enija Mežsarga2011Bauskas NBJSS21,53,55,02,513,0
11Rēzija Rīna2014Bauskas NBJSS17,02,52,011,03,03,0
12Barbara Vanaga2012Priekuļi/DAB17,03,04,03,010,03,0
13Anna Ļebedinska2014Domātprieks11,04,03,53,5
14Marta Grāvīte2012Limbažu NSS9,52,53,53,52,00,5
15Milana Suboča2012Bauskas NBJSS9,52,53,03,53,01,5
16Katrīna Reiziņa2012Limbažu NSS8,03,03,02,0
17Rūta Arāja2013Bauskas NBJSS7,03,02,02,0
18Nikola Šantāle2012Zolitūde/DAB6,53,01,52,0
19Melānija Brēde2011Valmiera6,03,03,0
20Anete Kate Maksima2011Valmiera6,03,03,0
21Alise Bondarenko2011Siguldas SS5,05,0
22Adele Kaceviča2012Madonas BJSS4,01,03,0
23Anna Matvejeva2014Rīga2,02,0
24Lote Soma-Sakne2013Bauskas NBJSS2,02,0
25Pērle Marta Smiltniece2012Valmiera0,00,0

Latvijas Dambretes federācijas Rudens kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 27.102.posms 03.113.posms 10.114.posms 17.115.posms 24.11
1Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB106,037,026,033,026,036,0
2Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB93,526,037,026,08,030,5
3Arvo Krebe2012Baloži/DAB91,532,528,530,524,022,5
4Aleksandrs Ivanovs2011Bolderājas JP81,024,010,024,03,033,0
5Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB74,510,021,028,525,014,0
6Oskars Bajārs2013Baloži/DAB71,017,523,022,018,526,0
7Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB66,018,524,020,56,521,5
8Ričards Ceruss2011Bauskas NBJSS62,025,023,014,0
9Jeļisejs Lukjaņenko2012Bolderājas JP58,022,016,515,511,019,5
10Gustavs Gracevs2011Valmiera56,513,011,02,032,5
11Verners Fībigs2012Bauskas NBJSS52,014,018,54,519,59,5
12Fricis Kreits2013Baloži/DAB41,015,513,57,012,05,0
13Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks38,520,08,03,03,010,5
14Kevins Vasiļevskis2012Valmiera32,07,015,58,03,08,5
15Lenijs Daiders2011Priekuļi/DAB28,53,53,53,59,016,0
16Miks Zvirbulis2011Valmiera28,01,52,013,03,012,0
17Jēkabs Bērziņš2013Ķekava26,03,59,013,04,0
18Ivans Bogdanovs2013Domātprieks21,03,02,512,02,06,0
19Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB14,08,03,03,03,0
20Maksims Novickis2013Domātprieks12,012,0
21Ernests Platais2014Cēsu novads12,03,07,00,02,0
22Raivo Dukulis2012Valmiera11,03,03,53,04,5
23Timofejs Smetaņins2014Domātprieks10,09,01,0
24Raitis Petrakovs2011Valmiera10,04,06,0
25Gustavs Mastiņš2012Valmiera9,53,03,53,03,0
26Emīls Tīlens2013Valmiera9,52,02,02,05,52,0
27Deniss Vasiļjevs2012Bolderājas JP9,03,53,52,0
28Viktors Saveļjevs2013Salaspils/DAB9,03,03,02,03,03,0
29Gustavs Ķūrens2012Limbažu NSS9,03,03,02,03,02,0
30Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera8,56,02,5
31Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļi/DAB8,51,03,53,02,02,0
32Markuss Kaļķis2012Bauskas NBJSS8,02,03,02,03,0
33Mārcis Rudmiezis2011Priekuļi/DAB7,02,03,02,02,01,0
34Leino Daiders2014Priekuļi/DAB7,04,01,02,0
35Olivers Alpeus2012Valmiera6,53,53,0
36Patriks Kaļķis2014Bauskas NBJSS6,52,02,01,02,5
37Sandris Vecvagars2011Bauskas NBJSS6,03,03,0
38Armands Fārnasts2012Valmiera5,01,03,01,0
39Ņikita Kiseļovs2014Bolderājas JP4,52,02,5
40Marks Čudorāns2014Priekuļi/DAB4,01,03,0
41Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera3,03,0
42Adrians Kārkliņš2012Valmiera2,52,5
43Raiens Krastiņš2012Valmiera2,52,5
44Artis Matusevics2012Valmiera2,52,00,5
45Jēkabs Millers2012Rīgas SP1,01,0
46Nils Rullis2013Valmiera1,01,0
47Krišjānis Siliņš2012Bauskas NBJSS0,00,0