Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 24.022.posms 10.033.posms 24.034.posms 07.045.posms 21.04
1Alise Misāne2014Domātprieks105.037.031.037.0
2Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja88.025.018.525.028.0
3Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads33.03.56.014.013.0
4Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS28.03.013.07.08.0
5Rūta Arāja2013Bauskas BJSS23.016.53.02.53.5
6Lote Soma Sakne2013Bauskas BJSS5.52.01.02.5
7Anna Ļebedinska2014Domātprieks3.53.5
8Marta Vilce2013Bauskas BJSS2.02.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 24.022.posms 10.033.posms 24.034.posms 07.045.posms 21.04
1Oskars Bajārs2013Baloži/DAB82.012.025.024.033.0
2Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks35.513.511.011.011.0
3Maksims Novickis2013Domātprieks32.010.012.010.0
4Fricis Kreits2013Baloži/DAB30.09.09.012.0
5Emīls Tīlens2013Valmiera10.03.03.01.04.0
6Ivans Bogdanovs2013Domātprieks9.02.53.03.52.0
7Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS8.03.05.0
8Viktors Saveļjevs2013Ikšķile4.02.02.0
9Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS3.53.5
10Māris Murīss2013Valmiera1.01.0
11Nils Rullis2013Valmiera1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 24.022.posms 10.033.posms 24.034.posms 07.045.posms 21.04
1Alise Misāne2014Domātprieks105.037.031.037.0
2Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja88.025.018.525.028.0
3Alise Jaunkalne2011Valmiera76.511.022.028.526.0
4Linda Malinovska2011Rēzeknes nov. BJSS65.020.515.021.523.0
5Liene Malinovska2011Rēzeknes nov. BJSS60.019.523.010.017.5
6Natalija Paškova2012Salaspils/DAB57.015.514.020.521.0
7Grieta Kreita2011Baloži/DAB53.017.516.513.019.0
8Luīze Gudēvica Liepiņa2013Cēsu novads33.03.56.014.013.0
9Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS28.03.013.07.08.0
10Rūta Arāja2013Bauskas BJSS23.016.53.02.53.5
11Sofija Gončarova2011Salaspils/DAB22.012.03.07.0
12Elizabete Anspaka2011Salaspils/DAB19.511.05.53.0
13Marta Grāvīte2012Salacgrīva/LSNSS10.010.0
14Barbara Vanaga2012Priekuļu novads9.03.03.03.03.0
15Katrīna Reiziņa2012Salacgrīva/LSNSS8.52.53.03.0
16Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB8.52.52.03.03.0
17Milana Suboča2012Bauskas BJSS8.02.02.03.03.0
18Elza Elizabete Kļaviņa2012Valmiera8.02.52.02.03.5
19Kerolaina Kucina2011Domātprieks8.03.03.02.0
20Amanda Līrmane2012Drabeši6.03.51.01.5
21Marta Bušujeva2012Drabeši6.01.02.02.02.0
22Lote Soma Sakne2013Bauskas BJSS5.52.01.02.5
23Adele Kaceviča2012Madonas SS3.53.5
24Anna Ļebedinska2014Domātprieks3.53.5
25Rebeka Ogste2012Valmiera3.03.0
26Anete Kate Maksima2011Valmiera3.03.0
27Marta Vilce2013Bauskas BJSS2.02.0
28Pērle Marta Smiltniece2012Valmiera1.01.0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U10 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 24.022.posms 10.033.posms 24.034.posms 07.045.posms 21.04
1Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB94.030.533.030.524.0
2Ilja Trasko2011Zolitūde/DAB91.521.528.533.030.0
3Arvo Krebe2012Baloži/DAB90.528.536.026.022.0
4Edvards Ladiševs2012Domātprieks86.526.523.037.0
5Oskars Bajārs2013Baloži/DAB82.012.025.024.033.0
6Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja78.533.020.515.025.0
7Jeļisejs Lukjaņenko2012Rīga/Bolderāja52.58.026.018.5
8Kevins Vasiļevskis2012Valmiera48.514.517.516.59.0
9Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB48.024.024.0
10Gustavs Gracevs2011Valmiera44.04.519.520.0
11Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB44.07.019.517.56.0
12Artemijs Bogdanovs2013Domātprieks35.513.511.011.011.0
13Verners Fībigs2012Bauskas BJSS32.023.09.0
14Maksims Novickis2013Domātprieks32.010.012.010.0
15Fricis Kreits2013Baloži/DAB30.09.09.012.0
16Mareks Surmovičs2012Baloži/DAB23.08.015.0
17Raivo Dukulis2012Valmiera21.53.02.016.5
18Mārcis Āboltiņš2011Priekuļu novads20.53.53.02.014.0
19Mārtiņš Pommers2012Salacgrīva/LSNSS18.518.5
20Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera14.08.03.03.0
21Lenijs Daiders2011Priekuļu novads11.53.52.54.53.5
22Gustavs Ķūrēns2012Salacgrīva/LSNSS11.06.02.02.03.0
23Emīls Tīlens2013Valmiera10.03.03.01.04.0
24Marks Perevalovs2011Salaspils/DAB10.03.03.03.53.5
25Ernests Kivilands2012Valmiera9.53.03.03.53.0
26Ivans Bogdanovs2013Domātprieks9.02.53.03.52.0
27Mārtiņš Rudzītis2012Valmiera9.03.03.52.5
28Markuss Pauls Blaumanis2011Priekuļu novads8.53.52.03.02.0
29Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS8.03.05.0
30Gustavs Mastiņš2012Valmiera6.51.52.03.0
31Markuss Kaļķis2012Bauskas BJSS6.02.53.5
32Raiens Krastinš2012Valmiera6.03.03.0
33Emīls Sloka2012Priekuļu novads6.02.02.02.0
34Maksims Polovņikovs2012Salaspils/DAB5.52.53.0
35Olivers Alpeus2012Valmiera5.03.02.0
36Patriks Kūmiņš2012Ķegums4.54.5
37Viktors Saveļjevs2013Ikšķile4.02.02.0
38Roberts Pommers2013Salacgrīva/LSNSS3.53.5
39Artis Matusēvičs2012Valmiera3.51.02.5
40Gustavs Kūmiņš2012Ķegums3.03.0
41Raitis Petrakovs2011Valmiera3.03.0
42Adrians Amans2012Priekuļu novads3.02.01.0
43Deniss Vasiļjevs2012Rīga/Bolderāja2.52.5
44Eduards Šmits2012Domātprieks2.51.51.0
45Armands Farnasts2012Valmiera2.02.0
46Miks Zvirbulis2011Valmiera2.02.0
47Bruno Ābele2011Valmiera2.02.0
48Māris Murīss2013Valmiera1.01.0
49Nils Rullis2013Valmiera1.01.0
50Matvels Balandins2011Salaspils/DAB0.50.5