Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 26.022.posms 12.033.posms 26.034.posms 09.045.posms 23.04
1Malvīne Misāne2010Domātprieks78,036,515,026,5
2Ance Zālmane2008Siguldas SS55,018,03,018,019,0
3Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja51,021,012,516,513,5
4Alisa Orlova2008Salaspils/DAB37,04,022,011,0
5Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja28,56,03,512,510,0
6Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS27,03,53,07,016,5
7Alise Misāne2014Domātprieks26,526,5
8Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB23,03,516,03,53,5
9Amanda Švirkste2008Madona16,03,09,53,53,0
10Natālija Paškova2012Salaspils/DAB14,57,04,03,53,0
11Keita Enija Platā2008Bauskas BJSS11,53,54,04,03,5
12Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB11,53,54,03,04,0
13Denija Kemze2010Valmiera11,03,53,53,54,0
14Marta Vaļģe2009Valmiera10,54,03,03,53,0
15Arta Emīlija Bite2008Valmiera10,03,53,03,5
16Elīna Arāja2010Bauskas BJSS10,03,53,03,53,0
17Nikola Šakele2008Bauskas BJSS10,03,03,04,0
18Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB9,03,03,03,0
19Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS9,03,03,03,0
20Elizabete Lintere2009Valmiera8,52,53,03,02,0
21Barbara Vanaga2012Priekuļi8,53,02,53,0
22Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB8,02,53,02,02,5
23Marta Bušujeva2012Drabeši7,52,02,03,02,5
24Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,52,03,52,0
25Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsis7,52,52,52,5
26Dārta Megija Misere2008Drabeši6,51,02,02,52,0
27Amanda Līrmane2012Drabeši5,02,01,02,0
28Eva Ferbera2010Priekuļi4,01,02,01,0
29Lote Soma-Sakne2013Bauskas BJSS3,52,01,5
30Rūta Arāja2013Bauskas BJSS3,03,0
31Milana Fideline2010Zolitūde/DAB3,03,0
32Sabīne Miķelsone2009Priekuļi2,52,5
33Milana Suboča2012Bauskas BJSS2,52,5
34Lita Zonne2009Priekuļi1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U13 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 26.022.posms 12.033.posms 26.034.posms 09.045.posms 23.04
1Pēteris Kripans2009Domātprieks85,533,028,524,0
2Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB80,028,521,015,530,5
3Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS73,530,510,528,514,5
4Rihards Raginskis-Repše2008Salaspils/DAB59,013,525,520,06,0
5Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS54,519,026,56,09,0
6Kārlis Kalējs2010Domātprieks52,520,018,014,5
7Laimiņš Mastiņš2009Valmiera36,08,04,024,0
8Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB35,525,03,53,07,0
9Jurģis Stīpnieks2008Bauskas BJSS32,53,54,03,525,0
10Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB32,010,53,513,58,0
11Martynas Masanauskas2010Zolitūse/DAB30,04,04,03,522,0
12Ernests Kalniņs2010Domātprieks28,023,05,0
13Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB18,011,53,03,5
14Ernests Kalniņš2010Domātprieks15,515,5
15Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja12,03,54,04,04,0
16Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB11,53,54,04,03,5
17Zidans Sehata2010Domātprieks11,04,03,53,5
18Edvards Tiščenko2010Valmiera11,03,04,04,03,0
19Elans Eglītis2010Valmiera9,53,03,03,5
20Toms Paulis Kavīte2010Valmiera9,03,03,03,0
21Kevins Vasiļevskis2012Valmiera9,03,03,02,53,0
22Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera7,53,52,02,0
23Lenijs Daiders2011Priekuļi7,02,52,51,02,0
24Gustavs Ķūrens2012Limbaži/LSNSS7,02,02,03,0
25Arvo Krebe2012Baloži/DAB6,53,53,0
26Pjotrs Muljanovs2010Salaspils/DAB6,52,53,01,0
27Georgijs Zavadskis2008DK "Hameleons"6,53,53,0
28Mārcis Aboltiņš2011Priekuļi6,52,54,0
29Jānis Viļačevskis2008Viļaka6,03,02,01,0
30Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi6,01,03,02,0
31Toms Bušujevs2010Drabeši6,01,51,02,02,5
32Rems Jakobsons2010Valmiera5,03,02,0
33Kristers Līrmanis2009Drabeši4,01,01,51,51,0
34Dāvis Krodzinieks2010Drabeši3,51,52,0
35Emīls Sloka2012Priekuļi3,02,01,0
36Adrians Amans2012Priekuļi3,02,01,0
37Atis Paeglis2008Rembate3,03,0
38Matvejs Stepanovs2008DK "Hameleons"3,03,0
39Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS3,03,0
40Markuss Kaļķis2012Bauskas BJSS2,52,5
41Alekss Miruškins2011Valmiera2,02,0
42Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS2,02,0
43Marko Krebe2010Baloži/DAB1,01,0
44Endijs Stapulionis2012Priekuļi1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jaunietēm kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 26.022.posms 12.033.posms 26.034.posms 09.045.posms 23.04
1Malvīne Misāne2010Domātprieks78,036,515,026,5
2Ance Zālmane2008Siguldas SS55,018,03,018,019,0
3Darja Drabova2008Rīga/Bolderāja51,021,012,516,513,5
4Polina Gerasimova2007Domātprieks45,59,524,511,5
5Diāna Stecka2007Salaspils/DAB42,54,030,58,03,0
6Viktorija Nesanira2007Rīga/Bolderāja42,512,57,023,05,0
7Alisa Orlova2008Salaspils/DAB37,04,022,011,0
8Varvara Ivanova2013Rīga/Bolderāja28,56,03,512,510,0
9Zane Lea Zunda2010Bauskas BJSS27,03,53,07,016,5
10Alise Misāne2014Domātprieks26,526,5
11Evelīna Orlovska2010Salaspils/DAB23,03,516,03,53,5
12Valda Varariete2007Salaspils/DAB16,516,5
13Amanda Švirkste2008Madona16,03,09,53,53,0
14Natālija Paškova2012Salaspils/DAB14,57,04,03,53,0
15Keita Enija Platā2008Bauskas BJSS11,53,54,04,03,5
16Anete Rūta Rotgalve2009Salaspils/DAB11,53,54,03,04,0
17Denija Kemze2010Valmiera11,03,53,53,54,0
18Marta Vaļģe2009Valmiera10,54,03,03,53,0
19Arta Emīlija Bite2008Valmiera10,03,53,03,5
20Elīna Arāja2010Bauskas BJSS10,03,53,03,53,0
21Renāte Kalniņa2007DK "Hameleons"10,06,04,0
22Nikola Šakele2008Bauskas BJSS10,03,03,04,0
23Veronika Vardanjana2011Zolitūde/DAB9,03,03,03,0
24Ramona Serpāne2014Kuldīgas NSS9,03,03,03,0
25Elizabete Lintere2009Valmiera8,52,53,03,02,0
26Barbara Vanaga2012Priekuļi8,53,02,53,0
27Dina Juhneviča2006Madonas SS8,52,53,03,0
28Svetlana Ščipakova2010Salaspils/DAB8,02,53,02,02,5
29Marta Bušujeva2012Drabeši7,52,02,03,02,5
30Dārta Novika2008Salaspils/DAB7,52,03,52,0
31Luīze Gudēvica-Liepiņa2013Cēsis7,52,52,52,5
32Dārta Megija Misere2008Drabeši6,51,02,02,52,0
33Amanda Līrmane2012Drabeši5,02,01,02,0
34Eva Ferbera2010Priekuļi4,01,02,01,0
35Lote Soma-Sakne2013Bauskas BJSS3,52,01,5
36Rūta Arāja2013Bauskas BJSS3,03,0
37Milana Fideline2010Zolitūde/DAB3,03,0
38Sabīne Miķelsone2009Priekuļi2,52,5
39Milana Suboča2012Bauskas BJSS2,52,5
40Klinta Ziediņa2005Cēsis2,51,01,5
41Lita Zonne2009Priekuļi1,01,0

Latvijas Dambretes federācijas Pavasara kausa izcīņa tiešsaistē
100 lauciņu dambretē U16 vecuma grupas jauniešiem kopvērtējums

 

VietaVārds, uzvārdsDz. g.PārstāvniecībaPunkti kopā1.posms 26.022.posms 12.033.posms 26.034.posms 09.045.posms 23.04
1Vsevolods Mitrēvičs2005Rīga/Bolderāja106,533,036,537,0
2Pēteris Kripans2009Domātprieks85,533,028,524,0
3Iļja Trasko2011Zolitūde/DAB80,028,521,015,530,5
4Denijs Vilhelms Krauklis2005Bauskas BJSS78,522,04,030,526,0
5Roberts Maikūns2010Bauskas BJSS73,530,510,528,514,5
6Klāvs Norenbergs2006Limbaži/LSNSS70,036,533,5
7Roberts Grišins2006Rīga/LSNSS68,513,522,033,0
8Rodrigo Jugans2005Limbaži/LSNSS67,019,025,023,0
9Aleksejs Peļniks2007Rīga/Bolderāja61,524,09,528,0
10Rihards Raginskis-Repše2008Salaspils/DAB59,013,525,520,06,0
11Roberts Serpāns2009Kuldīgas NSS54,519,026,56,09,0
12Stefans Jakubaņecs2007Salaspils/DAB53,523,011,519,0
13Kārlis Kalējs2010Domātprieks52,520,018,014,5
14Everts Rūdolfs Lepsis2007Bauskas BJSS52,514,517,021,0
15Edgars Malinovskis2005Viļāni36,54,020,04,012,5
16Laimiņš Mastiņš2009Valmiera36,08,04,024,0
17Ņikita Vorotņikovs2011Zolitūde/DAB35,525,03,53,07,0
18Kirils Gavlass2007Salaspils/DAB33,03,55,010,517,5
19Jurģis Stīpnieks2008Bauskas BJSS32,53,54,03,525,0
20Aleksandrs Tabunovs2009Salaspils/DAB32,010,53,513,58,0
21Martynas Masanauskas2010Zolitūse/DAB30,04,04,03,522,0
22Ralfs Bartušauskis2007Salaspils/DAB29,04,04,04,021,0
23Aleksandrs Paškovs2007Salaspils/DAB28,55,08,04,015,5
24Ernests Kalniņs2010Domātprieks28,023,05,0
25Mārtiņš Budreika2006Salaspils/DAB20,020,0
26Toms Bartušauskis2012Salaspils/DAB18,011,53,03,5
27Ernests Kalniņš2010Domātprieks15,515,5
28Aleksandrs Ivanovs2011Rīga/Bolderāja12,03,54,04,04,0
29Dāvids Keišs2012Salaspils/DAB11,53,54,04,03,5
30Zidans Sehata2010Domātprieks11,04,03,53,5
31Edvards Tiščenko2010Valmiera11,03,04,04,03,0
32Elans Eglītis2010Valmiera9,53,03,03,5
33Toms Paulis Kavīte2010Valmiera9,03,03,03,0
34Kevins Vasiļevskis2012Valmiera9,03,03,02,53,0
35Edgars Ungurs2007Ieriķi8,51,04,02,02,5
36Rūdolfs Andžejevskis2012Valmiera7,53,52,02,0
37Lenijs Daiders2011Priekuļi7,02,52,51,02,0
38Gustavs Ķūrens2012Limbaži/LSNSS7,02,02,03,0
39Arvo Krebe2012Baloži/DAB6,53,53,0
40Pjotrs Muljanovs2010Salaspils/DAB6,52,53,01,0
41Georgijs Zavadskis2008DK "Hameleons"6,53,53,0
42Dāvis Bušujevs2007Cēsis6,51,52,02,02,5
43Mārcis Aboltiņš2011Priekuļi6,52,54,0
44Jānis Viļačevskis2008Viļaka6,03,02,01,0
45Markus Pauls Blaumanis2011Priekuļi6,01,03,02,0
46Toms Bušujevs2010Drabeši6,01,51,02,02,5
47Rems Jakobsons2010Valmiera5,03,02,0
48Kristers Līrmanis2009Drabeši4,01,01,51,51,0
49Dāvis Krodzinieks2010Drabeši3,51,52,0
50Dāvis Pladars2005Valmiera3,03,0
51Emīls Sloka2012Priekuļi3,02,01,0
52Adrians Amans2012Priekuļi3,02,01,0
53Atis Paeglis2008Rembate3,03,0
54Matvejs Stepanovs2008DK "Hameleons"3,03,0
55Kristaps Bražis2010Kuldīgas NSS3,03,0
56Markuss Kaļķis2012Bauskas BJSS2,52,5
57Alekss Miruškins2011Valmiera2,02,0
58Patriks Kaļķis2014Bauskas BJSS2,02,0
59Marko Krebe2010Baloži/DAB1,01,0
60Endijs Stapulionis2012Priekuļi1,01,0